o scurgere galbuie si cateodata e spre verde

16-05-2007
Onytz
Nu este medic/terapeut
Onytz
as avea o intrebare... de ceva timp am o scurgere galbuie, cateodata bate si spre verde, nemirositoare..nu stiu ce am, ma spal ff des, dar tot nu trece... relatii sexuale nu am intretinut, sunt virgina, si la un medic nu cred ca as putea merge, imi este rusine sa vb si cu mama... ma puteti ajuta cu un sfat? va multumesc!
5 comentarii
0
19-05-2007, ora 00:00
alex_simi
Nu este medic/terapeut
alex_simi
ar trebui sa faci o vizita la medicul ginecolog... din cate am studiat nu am auzit de scurgere de o asemenea culoare... dar ce varsta ai!?
0
22-05-2007, ora 00:00
veverita
Nu este medic/terapeut
veverita
si eu ma confrunt cu aceeasi problema... am 19 ani si secretia este destul de abundenta si are o culoare galben verzuie.. imi poate spune cineva ce ar putea fi?
0
03-06-2007, ora 00:00
Onytz
Nu este medic/terapeut
Onytz
si eu am intreb ce ar putea fi... cum sa scap de ea!!??!! rare ori bate spre un verde deschis, deobice e gablbuie branzoasa. am 17 ani
0
13-06-2007, ora 00:00
CRISTIN
Nu este medic/terapeut
CRISTIN
dragele mele am avut asa ceva pe la varsta voastra, este o rana pe colul uterin si se trateaza, cu cat mai devreme cu atat mai bine se numeste cervicita. Tratativa cat mai curand, nu-i dureros tratamentul, daca o lasati sa-si faca de cap face complicatii.
0
09-01-2008, ora 00:00
lalyt
Nu este medic/terapeut
lalyt
si eu m confrunt c o problema asemanatoare...ne poate ajuta cineva cu un tratament...o sugestie ceva?
Multumesc!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •