o umflatura in vagin

18-06-2013
celineeeee
Nu este medic/terapeut
celineeeee
De 12 zile mi-a intarziat 'ciclul ', ceea ce pt mine e normal, mereu imi întârzie.ieri in schimb au aparut sangerari, eu:ferm convinsa ca e menstruatia, din pacate azi mi sa oprit.nu mai stiu ce e cu corpul meu?mi sa mai intamplat sa vina de 2 ori intr-o luna sau deloc...ma doare foarte rau zona(burtica, ovare )o durere care vine, ma lasa nu doare cu aceeas intensitate mereu, uneori nu stiu unde e durerea !'iar in momentul actului sexual ma dor peretii zonei vaginale '...ce as putea face?
3 comentarii
0
18-06-2013, ora 07:34
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Mergi la un medic ginecolog!Nu mai amana pt ca nu este normal sa ai asemenea dereglari si dureri!
0
18-06-2013, ora 10:41
celineeeee
Nu este medic/terapeut
celineeeee
Multumesc
0
30-01-2022, ora 09:52
Stefania34
Nu este medic/terapeut
Stefania34
Bună ziua !
Mama mea are 79 de ani, și a fost depistata cu o tumora rectală de gradul 2, între timp și-a făcut Markerii tumorali și analizele sunt chiar bune, de parca nu ar avea nimic, țin sa precizez (tumorile sunt de 5si7 mm)
Urmează un tratament de Canticer de aproape 2 luni
Iar acum simte ca este umflata in vagin și ii curge un lichid alb incolor și nemirositor
Ce ar putea fii ?
E probabil sa fie de la tumora rectală ?
Multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • De ce întârzie menstruația?
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •