oare ce am??!!

04-12-2007
andrei1988
Nu este medic/terapeut
andrei1988
buna ziua!am si eu o problema si as dori sami raspundeti si mie daca puteti!
Mi se pare ca am o problema cu ejacularea, nu stiu cum sa va explic, dar ejaculez chiar si dupa 1 minut sau mai putin dupa contacul sexual ! ce se intampla? Va multumesc !!
9 comentarii
0
05-12-2007, ora 00:00
ChristianoRolando
Nu este medic/terapeut
ChristianoRolando
pfff.una din variante ar fi sa-i dai in cap mai des.a doua sa mergi la un ginecolog... iar treia spune asa: cea mai buna varianta e varianta 1.am mai cunoscut cazuri de astea si s-a rezolvat.e nashhpa rau sa fie asa...nu te simti nici tu bine si nici ea...asa k inceark.dak nu mere in 2-3 saptamani ar fi bine sa mergi la un medic.dar o sa mearga te asigur
0
05-12-2007, ora 00:00
ChristianoRolando
Nu este medic/terapeut
ChristianoRolando
si inca ceva.knd te vezi in fata "pasaricii" nu te ambala.nu te emotiona...fii klm.si nu te grabi.k tot a ta este.gandeste-te k sexul e un fel de sarut.k la sarut nu te ambalezi presupun.ei knd faci sex gandeste-te k o saruti pe fata.
0
05-12-2007, ora 00:00
andrei1988
Nu este medic/terapeut
andrei1988
iam dat in cap de miau sarit capacele.de un am si ceva cam de 2 ori pe saptamana...si acelasi rezultat ! :D ! faza e ca ma cam emotionez in timpul actului sexul ! sper sa se rezolve fara sa ma duc la ginecolog ! multumesc mult pt sfaturi !
0
05-12-2007, ora 00:00
ChristianoRolando
Nu este medic/terapeut
ChristianoRolando
npc...stai mah klm, e doar o "pasarik" ;) :)
0
05-12-2007, ora 00:00
horica
Nu este medic/terapeut
horica
sunt curioasa cum va rezolva pe voi ginecologul.:))scuze dar un medic ginecolog este doar pentru "pasarici"cum ziceti voi:))cred ca ar trebui sa consulti un urolog.
0
07-12-2007, ora 00:00
ChristianoRolando
Nu este medic/terapeut
ChristianoRolando
ba nu...un medic ginecolog rezolva si problemele barbatilor... :P
0
09-12-2007, ora 00:00
horica
Nu este medic/terapeut
horica
da eventual un baiat merge la ginecolog cu prietena lui, dar sincer ti-ar place sa te controleze in anus in caz ca nu ai vagin??si ce sa vada??:))
0
11-01-2008, ora 00:00
dorina82
Nu este medic/terapeut
dorina82
du-te mai bine la psiholog, ginecologul nu e pt barbati. si cum rezolva ginecologul problemele barbatilor ii cauta in gura?
pt dumnezeu, treziti-va
0
12-01-2008, ora 00:00
Urs
Nu este medic/terapeut
Urs
Dorina82 are perfecta dreptate trebuie sa mergi la un sexolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: