oare ce sa fie?

29-12-2009
luminita41
Nu este medic/terapeut
luminita41
buna seara.am si eu o problema la care nu gasesc raspuns.de la o ridicatura am simtit o plesnitura, fulgeratura intre picioare partea stanga urmata vreo2 sapt de o usturime groaznica la urinare.am fost la tot felul de doctori si nici un rezultat, in ultima perioada simt o durere in sold iar o artera de la incheetura piciorului ce trece pe sub abdomen spre intestin la fiecare ridicatura a piciorului in sus cu genunchiul indoit simt si se aude o trosnitura la fiecare miscare.in coloana am fost la doct de fam si a zis sa merg la cineva care stie sa traga oasele sau am ceva rasucire de artic ligamente.sau posibil sa am o ruptura a muschiului pelvian dar ala cu timpul se cicatrizeaza.si mai simt un puls destul de des in zonza perianala interior.unde credeti ca ar trebui sa mai merg deoarece am fost si la 2 ginecologi 2 internisti chirurgie urologie va rog sami dati un raspuns.va multumesc.de atunci simt ca toate sau dereglat nu mai e la fel ca inainte.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul