oare povestea se repeta?

23-04-2012
Claudia!
Nu este medic/terapeut
Claudia!
Ca din intamplare am dat peste e-mailurile prietenului si ce sa gasesc acolo lungi discutii, cu gagicute, una din cauza careia ne-am fost despartit pentru scurt timp si neam reimpacat dar eu stiind ca nu prea mai tine legatura cu ea am vazut ca nu de mult au vb pe mess, din care miam dat seama ca au vb si la tel., iar alta o fata noua o fosta cunostinta de al lui dar in convorbirea lor au ajuns sa vb despre lucruri destul de serioase, nr de tel, propuneri de intalnire etc!

Nu mai stiu ce sa fac sau cum sa scot de la el lucrurile astea fara ca sa isi dea seama ca eu stiu deja. Cateodata imi spun ca gata iar l-am prins cu minciuni si e mai bine daca se pune punct la toate, dar cum sa pui punct la o relatie de aproape 5 ani?

Ceva sfaturi cuvinte de adaugat daca aveti va ascult cu placere! Va multumesc!
4 comentarii
0
24-04-2012, ora 10:57
didi_yo
Nu este medic/terapeut
didi_yo
Cred ca e o situatie groaznica, am trecut si eu prin asta.Tu stii daca poti sa te complaci asa sau nu. eu una i-am spus ca stiu si l-am luat la intrebari.Si explicatii.Nu mai sunt cu acea persoana, dar si la mine erau aproape 5 ani.
0
24-04-2012, ora 16:37
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,

1. SFATURI nu-ti pot da,
dar,
stiu ca mami meu m-a invatat (la inceputul casniciei mele) ca,
"niciodata sa NU cauti in buzunarele sotului...DARMITE sa-i citesti.mail-urile"
ar zice mami meu:"urat..f.urat"..
intrebare:
- oare si RECIPROCA e adevarata?
tie SAU poate mie...ne-ar placea acest lucru?

2.referitor la ceeace CE a facut, CU cine a vb si CE ar fi dorit sa faca in continuare..NU pot sa comentez.
3. vizualizeaza INCA ODATA...data.sa NU ai surprize..

iti doresc NUMAI BINE!
0
24-04-2012, ora 18:19
calogeropoulis aristia
Nu este medic/terapeut
calogeropoulis aristia
n-o fi bine sa umbli in buzunarele lui, dar uite ca a descoperit ca se intalneste cu altele, poate ca e mai bine ca a descoperit acum si nu mai tarziu. Desi e destul de tarziu si asa.
draga mea, incearca sa nu suferi, numai bine!
0
02-05-2012, ora 11:23
Claudia!
Nu este medic/terapeut
Claudia!
Va multumesc pentru ca v-ati facut timp sa.mi scrieti, insa ma intreb didi_yo cum ai trecut peste amintirile a acestori 5 ani!, Aceasta este o piedica pentru mine care mereu ma tine langa el, nu pot sa plec si sa ma prefac ca si cum nimic nu s.ar fi intamplat!

Intradevar nu e frumos sa.i umbli prin buzunare, e-mailuri etc, dar niciodata nu ai de unde sti ce gasesti, totusi zic eu e mai bine sa previn lucrurile, asta daca pot...

Sa aveti o zi buna
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul