Oare sa fie o mica infectie de la sexul anal cu doamna?

24-05-2012
shownshark
Nu este medic/terapeut
shownshark
Stimate domnule doctor,
Am facut sex neprotejat cu 2 doamne in aceiasi perioda cu diferenta de o zi. Una cu o necunoscuta si cu a doua ce o cunosc foarte bine am facut sex anal.
La moment am un mic descomfort la penis. Am o senzatie de usturime in jurul glandului. Dimineata inainte de a merge la baie am simtit un pic de lichid eliminat, nu am dat atentie dat fiind ca dimineatza asa e erectia... Am verificat daca am scurgeri in timpul zilei, nu am dar senzatia de usturime o simt un jurul glandului.
Oare sa fie o mica infectie de la sexul anal cu doamna?
Trebuie sa merg la dermatorlog?
Este posibil de tratat fara examinarea medicului?
6 comentarii
0
24-05-2012, ora 14:33
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Din pacate va trebui sa va adresati unui medic specializat dermato-venero. Pe langa consultatie cu siguranta va fi necesar si un examen de secretie, daca inca mai exista lichid. Infectiile transmise pe cale sexuala sunt destul de vaste, unele putand fi tratate din timp. Asa ca va sugeram sa mergeti la medic.
0
24-05-2012, ora 14:39
shownshark
Nu este medic/terapeut
shownshark
Tin sa va multumesc, si sa va doresc succese mari in ceea ce faceti. Asa suntem noi, din sanatosi devenim pacienti.
0
24-05-2012, ora 14:51
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Cu multa placere. Sanatate!
ps: mergeti la medic. tratamentul este sfant!
0
24-05-2012, ora 15:01
shownshark
Nu este medic/terapeut
shownshark
Deja am luat legatura cu medicul meu. Maine disdedimineata fara a merge la baie... la dat analizele. Simt ca nu e grav, dar pentru un somn linistit sunt obligat sa fac ceea ce trebuie si ca pe viitor sa nu mai risc. Multumesc si respect!
0
29-05-2012, ora 09:36
shownshark
Nu este medic/terapeut
shownshark
Stimati, medici de pe aici cat si celor ce administreaza aceasta pagina.
Sunteti primii prieteni in momentele dificile pentru noi ce-i ce nu stiu sau cam uita ce insemna protectie. Va multumesc ca existati.
... Am fost la medic, si sunt foarte bucuros ca nu am luat o boala venerica.
0
29-05-2012, ora 09:51
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Ne bucuram sa stim ca eti ok. Totusi daca ai intrebari ref.la cum se transmit BTS si ce sunt acestea, ne poti intreba oricand.Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul anal
  •