Oare sunt însărcinată??? | Forumul Medical ROmedic

Oare sunt însărcinată???

11-07-2018
Raditza
Nu este medic/terapeut
Raditza
As dori sa va întreb ce mi se întâmplă oare.??? Sa încep cu începutul sunt diagnosticata de 13 ani Scleroza Multipla Recurent Remisiva iar în 2014 am rămas însărcinată cu toate ca nu ne doream atunci copil și nu asa eu fiind sub tratament trebuie sa urmez anumiți pași pana la sarcina asa ca dacă am rămas în timpul tratamentului am fost nevoita sa renunț la sarcina după care trebuia sa merg la control la 6 săptămâni și nu am fost. După acea intrerupere menstruatia nu a mai fost ca și înainte a fost ușor neregulata și in cantitate mai mica. Acum în 2018, iulie trebuia cel târziu în 9 sa îmi menstruatia dar nu a venit nici azi în 11.07 am făcut teste de sarcina și au ieșit negative în data de 10 am avut oscurgere maronie spre rosu atât. Programare am pentru luni la ginecolog dar nu mai am răbdare nu știu ce se întâmplă???
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: