oare sunt insarcinata?

22-11-2012
biscotte
Nu este medic/terapeut
biscotte
Buna! Am totusi o nelamurire... As putea sa fiu insarcinata daca am avut contact in august si de atunci mi-a venit menstruatia de 2 ori si a durat cat trebuia?
3 comentarii
0
22-11-2012, ora 19:06
adriana1964
Nu este medic/terapeut
adriana1964
daca ai avut menstruatie de 2 ori. cu siguranta nu esti insarcinata.
0
22-11-2012, ora 19:08
op3n
Nu este medic/terapeut
op3n
Mai mai mai...biscotte, nu ti-am zis eu sa nu te mai culci cu baietii? Ti-am zis sa fi fata cuminte ca altfel ma supar pe tine. Cel mai bine ar fi sa contactezi fie prin telefon fie in mod direct un pediatru care sa iti spuna daca e bine sa o faci pe ascuns. Multam! :) Toate cele bune! App, ps: sorry...simteam nevoia catharsisului :))
0
22-11-2012, ora 20:10
ionela83
Nu este medic/terapeut
ionela83
offff imi aduc aminte de mine;)))tot timpul eram paronik si gand ca sunt insarcinata face-am teste peste teste cu frik si o spaima ingrozitoare ca a-si putea fi insarcinata chiar daca aveam CM lunar...si nu vroiam, acum da Doamne ca-i bine primit, oriknd si orikiti.daca ai fi insarcinata acum ai avea aproape 4luni cred ca ar si misk...ma gand.nu esti insarciata, fii sigura de asta.stai linistita, ca daca ai fi insarcinata sigur organismul tau ar suferi o schimbare...si ti-ai da seama.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •