Oboseala Surmenaj ?sau Ceva Psihic?

11-05-2010
ecucu27
Nu este medic/terapeut
ecucu27
Buna ziua de 1 luna de zile, sunt intr-o stare foarte proasta, sunt obosit, prezint migrene, o tensiune la nivelul ochilor, simt o modificare a propriei persoane, nu mai plin de viata cum eram inainte, am si o stare ciudata, de amorteala, de parrca nu as mai fii eu, parca nu ar mai fii corpul meu, analize am facut totul este ok, nu stiu ce am, cateodata am senzatia ca o sa innebunesc, sau ca o sami pierd controlul in urmatoarea secunda, nu pot sa ma concentrez, nu pot sa tin minte mai nimic, nu-mi mai amintessc multe lucruri din trecut, sunt mereu abatut deoarece, ma gandesc ca as putea avea ceva ppsihic, cineva mi-a zis ca as putea avea farmece facute.sunt destul de plauzibil, deoarece am niste conflicte Indirecte cu cineva din familie (ruda mai indepartata-bunica din partea tatalui, pe care nam mai vazut-o de la 2 ani, adica de 18 ani, si se ocupa cu asa ceva, mi-au confirmat niste persoane care o cunosteau la vremea aceea), altcineva mi-a zis ca este o depresie desii nu ar avea dc, nu am o viata grea, altcineva mi-a zis ca poate fii vorba e surmenaj, oboseala, posibil sa fie si asta...am pierdut o gramada de nopti in lunile trecute, dar de 2-3 saptamani am dormit f mult
mam culcat devreme, dar degeba cand ma trezesc dimineta ma simt la fel
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.