obsesie sau lipsa de chef

13-08-2010
mihai.v
Nu este medic/terapeut
mihai.v
buna ziua, ma numesc mihai si am 19 ani, am si eu o problema ieri dupa ce m-am culcat cu iubita mea dupa ce am terminat parca numai aveam chef de ea majoritatea baietilor stiu cum e, sunt cu ea de aproape 1 an si inainte de culcare nu stiu ce ganduri m-au apucat ca ma obsedeaza m-am intrebat singur "dc numai aveam chef de ea" si pe urma a inceput sa ma obsedeze gandu ca poate nu o mai iubesc si inainte sa ma culc cu ea aveam un chef si drag de ea sa o pup etc.. vreau sa scap de gandu asta si sa ma simt ca inainte am non-stop gandu asta de aseara si ma sperie si ma intristeaza si nu imi da chef de absolut nimic am picioarele moi si ma simt super aiurea, eu am mai avut ganduri dastea in trecut nu in legatura cu iubirea in legatura cu orice alt motiv dar mi-au trecut in cateva zile, eu m-am simtit si rau ieri am ceva probleme cu stomacu si ma gandesc k poate trec printr-o perioada proasta, de exemplu acum nu am chef de nimic de absolut nimic nu ma intereseaza nimik dekt ma streseaza gandu asta poate nu o sa o mai iubesc, dar nu are cum sa imi treaca iubirea intr-o ora doua cat am stat cu ea si am facut sex dar sunt prea speriat, Stiu ca suna nebunesc dar sunt prea speriat de gandul asta de fel sunt m-ai panicos asa si nu vreau sa se intample ceva, astept un raspuns de la dumneavoastra si sper sa ma linisteasca, O zi buna !
2 comentarii
0
13-08-2010, ora 17:35
alinaLeo
Nu este medic/terapeut
alinaLeo
Probabil esti stresat din alte cauze si ti-a pierit cheful de orice. Incercati sa faceti o pauza de 2-3 zile(adica sa nu va vedeti) reintilnirea o sa fie mai dulce...gindeste-te la momentele frumoase petrecute impreuna, la ce ti-a placut la ea in primul rind, de ce v-ati potrivit si ce v-a facut sa fiti impreuna si daca prietena ta este o persoana mai deschisa, incearca sa comunici sa descoperiti impreuna daca si unde "scirtiie". Sper ca sfatul meu te-a ajutat ;)
Succes!
0
13-08-2010, ora 17:45
mihai.v
Nu este medic/terapeut
mihai.v
am vorbit cu ea, mi-a spus ca si ea a trecut odata prin aceste momente de parca numai ma iubea si numai avea chef de mine cand ne-am certat mai demult, ideea este ca mi-am bagat eu singur ideea asta in cap si m-am speriat singur, eu sunt si o fire mai panicoasa, dar cred ca trec printr-o perioada mai proasta si de aia nu am chef de nimeni si de nimic pt ca nu imi putea trece iubirea in 2 3 ore, si o iubesc foarte foarte mult dar in momentele acestea nu am chef de nimic, sper sa imi revin in 2, 3 zile, multumesc de raspuns. O zi buna
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul