Operat de fimoza

19-06-2016
Petru87
Nu este medic/terapeut
Petru87
Buna ziua, am fost operat de fimoza insa nu cred sa se prezinte intr-o stare buna ...primele 2 zile decurgea normal insa peste 4-5 zile a inceput sa ma deranjeze...a inceput prin a se retrage pilea ramasa peste asa zisul °capul penisului°, doctorul mi-a zis ca dupa operatie nu o sa mai am nimik tot ce trebuie sa fac este sa ma spal cu apa si balsam la o temperatura suportabila insa nu mai pot ajunge sa o spal deoarece nu se mai decaloteaza este unflata si daca am sa trag ma doare ingrozitor si nici nu reusesc sa fac ceva, pe margini sa format o crusta dura asemanatoare pielii nu de alta culoare pe langa cusaturi apare un lichid albicios si imi este teama de o infectie majora am inceput sa folosesc Iodina si ceai de musetel insa dupa ce am simtit ca nu este bine si am fost la Dr de familie...maine am de gand sa ma duc la acelasi doctor care m-a operat sa ii cer un sfat ptr ca nu am idee ce pot face si daca este normal sa fie asa.Va multumesc pentru sfaturi anticipat !!!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imposibilitatea decalotării penisului
  •