operatie sinuzita

14-09-2009
igrec1
Nu este medic/terapeut
igrec1
astazi am fost la spital sa fac punctie pt sinuzita si am avut o experienta f urata, d-na doctor nu a binevoit sa vina macar si a lasat pe o tanara domnisoara care mi-a impins acea sula in os dar nu a putut sa sparga, a scos-o si mi-a spus ca vom executa aceasta operatie in urmatoarea zi , in acel moment am cerut externarea, sunt de 3 zile pe tratament cu ampiplus dar in curand va trebui sa fac ceva concret in sensul asta si as vrea sa intreb pe cineva care ar putea avea bunavointa sa imi raspunda cate feluri de a rezolva aceasta problema sunt ;adica la cel fel de operatii alternative ar fi
totusi m-i se pare mult prea primitiva aceasta forma de a rezolva aceasta situatie, chiar nu s-a gandit nimeni sa inventeze un burghiu care sa perforeze rapid si cu precizie si nu sa faca acea presiune pe craniu
1 comentarii
0
26-09-2009, ora 21:01
DOMNUL
Nu este medic/terapeut
DOMNUL
@igrec1 - sfatul meu este sa te duci la un spital cu doctori instruiti si facuti pentru oamenii care vin la ei pentru ajutor. Eu am am facut un pas important, mergand la un astfel de spital, intrucat sunt din "provincie". La spitalul de urgenta ELIAS, sectia ORL am gasit remediul, am gasit OAMNENII, am fost, la o operatie de sept si cu probleme la sinusuri si gata AM SCAPAT ! SUNT BINE ACUMA !!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.