orgasm

21-07-2008
summer shine
Nu este medic/terapeut
summer shine
buna eu sunt la inceputul vietii sexuale adika am incercat de vreo 2 ori.prietenul meu nu a ejaculat niciodata.sa fie din cauza ca a fost mai mult o penetrare sau pot exista si alte cauze?
4 comentarii
0
21-07-2008, ora 00:00
MateiRodica
Nu este medic/terapeut
MateiRodica
Ar trebui sa te bucuri si sa stii ca in urma orgasmului cu ejaculare apare epuizarea fizica si isi revine destul de greu si nu mai doreste sa faca dragoste asa ca inainte.Asadar el sunt sigura ca este in stare sa faceti amor cat de mult vrei tu fara ca el sa oboseasca foarte mult pana la epuizare si astfel tu poti sa savurezi in totalitate ceea ce inseamna sa fii femeie implinita.
Prietenul meu a ejaculat in 5 ani doar de 2 ori si asta pentru ca eu i am cerut-o, si este perfect sanatos, nu l-am vazut racit de atunci decat o singura data ce sa mai vorbesc de alte boli...nici nu se prind de el si sa stii ca atunci cand ejaculeaza barbatul cele mai multe infectii pot sa apara ce sa mai zic de sarcina daca nu este atent
Intra pe adresa www.yogaesoteric.net la articolul tantra ca sa afli mai multe

Matei Rodica
0
21-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
mmmm, summer shine, nu prea sant de acord cu ce spune Rodica.Astea-s chestii de yoga.Eu fac dragoste cu sotul meu si ejaculeaza de fiecare data si ne simtim amandoi foarte bine si satisfacuti.Iar despre faptul ca poate sa faca amor mult..eu zic ca conteaza calitatea, nu cantitatea...Asta depinde de el...
0
22-07-2008, ora 00:00
MateiRodica
Nu este medic/terapeut
MateiRodica
nu pot sa spun ca sunt super experimentata dar am fost si inca mai sunt interesata de chestii legate de amor si sexualitate si chestii, si deci nici nu m-am ferit de ele si am facut amor pana acum cam cu 20 de tipi din care a rezultat acest fapt.Da ai dreptate morena, dar sa stii ca de obicei toti barbatii ejaculeaza mai repede decat femeia ajunge la orgasm si majoritatea nu ajung 10 minute, deci esti o femeie norocoasa sau poate mai incolo cand la iubi tau nu o sa ii mai functioneze o sa vedeti voi. Sa fiu sincera mie imi place sa fac un barbat sa ejaculeze dar numai dupa ce m-am saturat eu de el ca asa e mai frumos, pentru ca daca nu atunci raman nesatisfacuta si sunt tare nervoasa si uneori eu imi spun ca nu stiu de la ce. Deci prefer sa nu ejaculeze ca eu sa ma pot simti bine si el sa ma doreasca in continuare. Si stii si tu bine ca la inceputul relatiei amoroase nici tie nu cred ca ti-a placut sa ude patul numai asa. Si pot sa zic ca barbatii pot sa aiba un alt fel de orgasm, acela in care el experimenteaza starea cu adevarat de orgasm inainte sa ejaculeze daca o tine mai muuult timp asa cu control si asa ii si mai prelungit, dar consider ca acela e cu adevarat barbat care te face sa te simti cu adevarat bine
0
18-01-2009, ora 16:23
te iubesc
Nu este medic/terapeut
te iubesc
exista o metoda care va face pe amandoi sa puteti sa faceti dragoste mai mult de 1 ora si sa aveti orgasme prelungite
eu aplic de catva ani aceasta metoda care se numeste CONTINENTA SEXUALA si care este extraodinara
la aceasta data scriu o carte electronica despre aceasta metoda.
as dori sa stiu de la tine care sunt intrebarile la care ai dori sa afli raspunsuri legate de orgasm
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: