Orgasme onirice - ati avut experiente de acest genere?

23-08-2010
Feldragonne
Nu este medic/terapeut
Feldragonne
Acum doua zile am avut un orgasm oniric, adica in somn. Era extrem de intens, suberb si cand m-am trezit inca mai aveam contractii vaginale. Chiar este posibil sa ai orgasm fara a atinge zonele genitale? Asta inseamna ca aceasta placere este doar in mintea noastra...
astept raspunsurile voastre :P
5 comentarii
0
17-11-2010, ora 01:59
BLUE83
Nu este medic/terapeut
BLUE83
Cred ca da, daca visul erotic e atat de intens, dar ar fi fost si mai intens daca s-ar fi intamplat in realitate, adica eu prefer realitatea, si vise de acest gen cred ca au loc destul de greu, poate depinde de persoana.
0
20-11-2010, ora 22:50
monaina
Nu este medic/terapeut
monaina
Eu sunt despartita de sotul meu de 4 luni si visez mereu ca sunt atinsa de mana si prin vis simt ca il doresc si totodata ma retrag ca se joaca cu mine nu trebuie sa cedez dar am avut un vis in care chiar am simtit era frumos dar la fel si eu prefer realitatea dar macar in vis sa am libertate.
0
26-11-2010, ora 19:39
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Se intampla mai des la felei din cate stiu. Eu unul va invidiez...
0
26-11-2010, ora 21:28
monaina
Nu este medic/terapeut
monaina
felei? sau la fete? totusi nu aveti ce invidia cand emotional este foarte dureros sa te intalnesti cu fosta persoana iubita prin vis si dupa tot raul facut sa fiu si in vis constienta si sa nu cedez sa-l simt e ca si cum as accepta sa devin iarasi victima lui.mi s-a intamplat pt. ca emotional am fost foarte atasata si o legatura puternica vea construita fata de el dar pacat ca nu a avut si el aceeasi legatura.
0
02-12-2010, ora 02:58
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Femei am vrut sa scriu :P
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: