otomastoidita - recidiva

22-02-2011
getica
Nu este medic/terapeut
getica
Buna seara,
Imi puteti recomanda un medic ORL-ist pentru o interventie chirurgicala, otomastoidita colesteatom supurat operata cu 12 ani in urma ( baietelul avea numai 5 ani) si care acum a recidivat? De preferat ar fi la spitalul Panduri din Bucuresti pentru care avem biletul de trimitere.
Va multumesc si va doresc multa sanatate!
3 comentarii
0
05-04-2011, ora 08:10
nana_14
Nu este medic/terapeut
nana_14
Buna! Indraznesc sa impartasesc problemele mele de sanatate in speranta ca pot fi de ajutor.In urma cu 8 luni, am fost operata de colesteatom, rezultatul...dupa 6 luni a reaparut dar insotit de tulburari de echilibru si o stare generala foarte proasta.Indiferenta unora sau incapacitatea de a-si asuma raspunderea m-a facut sa plec din tara sa caut rezolvare.Acum am 2 saptamani de la operatie, rezultatele sunt uimitoare iar in ceea ce priveste costurile..mai mici decat aici.Mentionez ca s-a facut si timpanoplastie pe langa eliminarea colesteatomului, auzul este foarte bun, nu sunt prezente acele sunete de diferite tonalitati ce deranjau.Personalul medical iti acorda atentia cuvenita, te simti OM, conditiile din spital sunt foarte bune.La externare (5 zile spitalizare) medicul a raspuns la multumirile mele cu expresia:"placerea a fost de partea mea sa va ajut".
0
24-04-2011, ora 22:01
getica
Nu este medic/terapeut
getica
Ma bucur sa aud ca cineva a reusit sa faca ceva pentru sanatatea dvs. dar ma intristeaza sa aflu ca asta s-a putut face oriunde in alta parte numai la noi in tara nu. Indraznesc sa va rog sa rupeti putin din timpul dvs. si sa-mi oferiti mai multe informatii cu privire la locatia inde a avut loc interventia, medicul, modul de contactare, acte necesare. Va multumesc, anticipat!
0
03-02-2015, ora 12:44
gela mit
Nu este medic/terapeut
gela mit
Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un medic orl bun.sunt foarete speriata simt ca am ceva in ureche si m/am saturat sa iau antibiotice
va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.