ovare polichistice tot as dori raspuns repede

29-05-2008
ramonatm
Nu este medic/terapeut
ramonatm
am fost la doctor anu trecut in septembrie si mia iesit la lama trihomonas pe urma in octombrie am fost iarasi si de la tratamentu pe care lam luat nu mia mai iesit
si tot in septembrie mia dat doctorita sa fac tratament cu duphaston ca numi venise menstruati de 2 luni
am facut tratament o luna si mia venit
am fost iar la control in noiembrie si mia zis sa nu mai am pastile sa vad daca imi vine fara pastile menstruatia si bineinteles ca nu mia venit
pe urma mia dat sa fac 4 luni de tratament cu duphaston si mia venit regulat in timpu tratamentului
da dupa asta trebuia sami vina in 12 mai si nu mia venit nici pana la ora asta si nu stiu ce sa mai zic is din timisoara as daca stiti o doamna doctor ginecolog din tm sa mio recomandati
si am foarte mult par pe mine mai ales pe picioare intro gaura am cate trei fire de par
7 comentarii
0
29-05-2008, ora 00:00
camyane
Nu este medic/terapeut
camyane
daca esti din timisoara iti recomand o vizita la endocrinolog intai..si niste analize de sange pentru dozarile hormonale apoi un tratament luat in functie de rezultat.
un f. bun medic. dr. zabos stefan (endocrinolog) policlinica 4 din dacia
0
29-05-2008, ora 00:00
ramonatm
Nu este medic/terapeut
ramonatm
ms mult o sa incerc
0
29-05-2008, ora 00:00
ramonatm
Nu este medic/terapeut
ramonatm
da da eu as vrea sa merg la o doctorita ca mi cam jena
0
09-07-2008, ora 00:00
z_cecilia
Nu este medic/terapeut
z_cecilia
ai grija ramona cu duphaston-ul.eu am luat 2 ani de zile si este tare pacatos. Sper ca tie medicul care ti le-a recomandat ti-a spus ca poti ramane insarcinata in orice moment al lunii (sunt recomandate mai ales pt femeile care nu pot ramane insarcinate sau sa tina sarcina) si pilozitatea se accentueaza...;
0
06-08-2008, ora 00:00
myha232002
Nu este medic/terapeut
myha232002
daca mai citesti cumva..:)_...am avut si am inca aceeasi problema ca si a ta...iti pot recomanda medicul meu ginecolog..de fapt e o femeie minunata...o cheama ciupa mariana si lucreaza la cabinetul medicului grigoras...in sagului...numai bine!
0
30-10-2008, ora 20:23
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Un endocrinolog bun Ioana Zosin la judetean
0
18-07-2010, ora 20:35
LumyS26
Nu este medic/terapeut
LumyS26
Buna!
Asa este D-na Dr Ciupa Mariana este o femeie minunata, eu sunt de la Tg-jiu, si merg la dumneaei, sunt ffff multumita, este o super femeie!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.