ovulatie

01-02-2010
lunka
Nu este medic/terapeut
lunka
am avut menstruatie de pe data de 24 ianuarie pina pe 29 ian. si am avut contact secsual neprotejat pe data de 31. INTREBAREA MEA. EXISTA POSIBILITATEA CA SA FI RAMAS INSARCINATA ?.STIU CA OVULATIA INCEPE INTRE 12 SI 15 ZILE DE LA DATA MENSTRUATIEI DAR NU SE STIE NICI O DATA ASA CA VA ROG DATIMI UN RASPUNS POATE CUIVA DE PE ACEST FORUM I SA INTIMPLAT ASA CEVA
3 comentarii
0
02-02-2010, ora 02:08
Andrei1807
Nu este medic/terapeut
Andrei1807
nimeni nu poate sa-ti dea un raspuns 100% sigur ptr ca nimeni iti poate spune sigur ca ai ovulatie in ziua a 12-a si nu mai devreme. deci e o mica posibilitate.
0
02-02-2010, ora 14:15
lunka
Nu este medic/terapeut
lunka
mersi Andrei ptr. raspunsul tau, problema cu mine este ca nu am un ciclu normal din 28 in 28 de zile ci din 23 cite o data 25 de zile care tin cite 4 sau cinci zile atunci i-mi este greu sa calculez o data de ovulatie
0
03-02-2010, ora 00:29
lunka
Nu este medic/terapeut
lunka
am trei nasteri din care ultimele doua sint cezariene as vrea sa stiu care sint riscurile pentru o a treia cezariana., MERSI
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Metoda calendarului
  • Manifestările comportamentale „dictate” de ciclul menstrual
  • Testele de ovulație
  •