Palpitatii dimineata

23-04-2015
roxana-93
Nu este medic/terapeut
roxana-93
Buna am 21 de ani, de 1 luna am inceput sa am palpitatii dimineata si seara in special, simteam efectiv cum mi se scutura inima pulsul era normal nu pot sa zic ca trec printr-o perioada foarte stresanta incerc cat pot sa elimin stresu, am mers la cardiolog mi s-a facut EKG mi s-a spus ca palpiatiile astea apar primavara si am primit Caldefix, Panangin si Metoprolol le iau aproape de 1 luna si palpitatiile le am in fiecare dimineata, am facut analize si la glanda tiroida si mi s-a spus ca is valori normale.ce poate fi? a mai avut cineva asa? ma sperie ca iau tratament si nu cedeaza
3 comentarii
0
23-04-2015, ora 19:44
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Dati Search Google simptome anxietate si verificati daca aveti si alte simptome de acolo sau faceti Test pt anxietate pe net.
0
24-04-2015, ora 09:45
roxana-93
Nu este medic/terapeut
roxana-93
Anxioasa sunt, fac tratament, sunt sub efectul antidepresivelor deci de acolo o fi ceva va multumesc
0
24-04-2015, ora 12:21
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Palpitatiile sunt simptom de anxietate. Spuneti-i doctorului care va trateaza sa vada cum va regleaza tratamentul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Palpitații - când ar trebui să-ți faci griji?
  •