Panica

23-08-2014
cici98
Nu este medic/terapeut
cici98
buna seara, am si eu o problema destul de grava..de simt ca imi sar mintile...de o luna de zile nu mai pot pune capul pe perna.fac atacuri de panica, am inceput sa merg la un psiholog.am inceput sa suspectez pe cineva de hiv, acum nu stiu daca este adevarat.Am avut o aventura de un weekend cu aceasta persoana(acum aproape 4 ani).printre care contacte protejate si neprotejate(dar niciodata nu a ejcuat in mine)...la jumatate de an, am avut operatie de apenticita...si mai tarziu...peste inca jumatate de an, am putut dona sange.acum nu stiu, ca nu am mai fost si dupa rezultate, dar daca aveam ceva in neregula, nu aveau obligatia de a ma contacta pentru a ma trimite la un consult de specialitate si eventual de a-mi mai repeta inca o data analizele?...buunn, acum 2 ani, iar am mai avut un contact neprotejat cu un tip, care ulterior mi-a trimis analizele lui cu b, c, hiv si au iesit negative.Eu sunt terifiata de gandul asta, de a merge sa imi fac analizele.Mentionez ca eu nu am avut nici un fel de simptom...iar ultimile analize sunt facute in octombrie si sunt in parametri normali.Ce sa mai fac? devin paranoica?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: