Pata rosie pe penis.. ca si cum sar fi spart un cheag micut de sange

21-05-2009
ionut92
Nu este medic/terapeut
ionut92
Am observat azi din senin cand am fost sa ma urinez ca pe penis a aparut o pata rosie, pare a fi o iritatie, pata este la vreo 2 cm de la baza penisului, e rosie ca si cum sar fi spart un cheag micut de sange asa se vede. Se poate sa fi fost stransa la vreun efort fara sa-mi dau seama pielea penisului si sa se fi provocat o rana mica in interiorul pielii? Si pata asta e foaret mica, si nu ma daor, nu ma mananca, nu ma deranjeaza deloc si am 16 ani si nicun contact sexual. Astept pareri. Multumesc!
5 comentarii
0
23-05-2009, ora 19:23
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca nu te deranjeaza si nu ai avut contacte sexuale e posibil sa fi aparut accidental ; poate de la lenjerie prea stramta sau te-ai lovit fara sa -ti dai seama in ceva. Nu fa nimic, doar urmareste si zilele urmatoare si vezi daca de retrage sau mai apar si alte pete.
0
08-08-2009, ora 03:05
oltdeolt
Nu este medic/terapeut
oltdeolt
Am observat ca pe penis a aparut o pata rosie, pare a fi o iritatie, pata este la vreo 2 cm de la baza penisului, e rosie ca si cum sar fi spart un cheag micut de sange asa se vede. Se poate sa fi fost stransa la vreun efort fara sa-mi dau seama pielea penisului si sa se fi provocat o rana mica in interiorul pielii? Si pata asta e foaret mica, si nu ma doare, nu ma mananca, nu ma deranjeaza deloc Astept pareri. Multumesc!
0
28-03-2010, ora 17:47
robert14
Nu este medic/terapeut
robert14
va rog mult sa imi spuneti ce problema am:am 14 ani si in interiorul penisului langa acea piele am o pata rosie cu un picment de alb (culoare ca la un herpes), e destul de mare si doare ingrozitor daca ating acea zona.imi puteti spune ce e va rog.
0
15-04-2011, ora 12:44
icsulescul
Nu este medic/terapeut
icsulescul
Buna ziua, am si eu o problema, imi tot apar si dispar niste iritatii pe capul penisului, ma ustura si dor in contactul cu apa si sapunul, si tot am pus fel de fel de creme, dispare si reapare in alt loc, sunt putin sangerande, in rest, n-am nici o problema, nu ma mananca, nu curge nimik din ele, atat ca eu le mai piscal si curge putin sange, va rog ajutati-ma si pe mine.
Mentionez ca am acelasi partener si el nu are probleme de genu..
0
19-11-2014, ora 20:46
paul07
Nu este medic/terapeut
paul07
Buna ziua! Am si eu o problema, de vreo trei zile mi-a aparut o pata rosie pe penis si nu stiu ce pot face sa dispara... contact sexual nu am mai avut de destula vreme deci vreo boala nu poate fi... daca poate cineva sa-mi raspunda la intrebare astept... multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.