pata rosie penis

05-01-2011
gigi2011
Nu este medic/terapeut
gigi2011
buna seara
am si eu o intrebare: de cativa ani buni, sincer cred ca de pe vremea cand eram inca virgin, mi-a aparut o mica pata rosie, 1-2mm patrati, pe capul penisului, in apropierea orificiului. mult timp n-a prezentat nici un simptom, pana, sa zicem, in urma cu aprox un an cand, parca, dupa contact sexual/masturbare pare putin iritata la modul ca parca creste putin si devine in relief. am mai incercat un cei de musetel sa spal, dusuri mai dese (in general ma spal de cel putin o data pe zi in zona) dar nu au avut nici un efect.
vin si va intreb ce poate fi pentru ca observ de ceva vreme chiar si fara contact sexual/masturbare, acum isi pastreaza aspectul ca si cand pata ar fi iritata si incepe sa ma puna pe ganduri.
exclud sifilis, cred eu, pentru ca de cand am pata am schimbat cateva joburi si am efectuat acea analiza la angajare.
mentionez ca nu ma mananca, nu supureaza, nu ustura, nu nimic... doar este acolo si ma pune pe ganduri cand pare iritata...

multumesc anticipat,

G.
3 comentarii
0
10-01-2011, ora 00:32
gigi2011
Nu este medic/terapeut
gigi2011
nimeni nici o idee ? :(
0
04-08-2011, ora 14:11
valy94
Nu este medic/terapeut
valy94
salut..am si eu o problema..mi'a aparut o pata rosiatica in zona pubiana..tare..si la inceput cand storceam iesea ceva alb..ce ar putea fi?mentionez ca nu am avut contact sexual
0
29-07-2012, ora 12:11
darius2012
Nu este medic/terapeut
darius2012
buan ziua... sunt darius si am 28 de ani.. pana acuma nu am mai patit asa ceva... de cateva zile mi-au iesit niste bubite rosii pe capul penisului... ma mananca dar mancarimea este suportabila. ma ustura in momentul in care fac dush dar si usturimea este suportabila... am fost cateva zile la strand si dupa ce am venit de acolo am vazut ca au aparut... as vrea sa stiu ce as putea face... ce tratament sa iau... din ceea ce am vazut aici este recomadat advantan dar si clotrimazol, travocort. as vrea sa stiu care este mai bun???
astept un raspun.
va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.