Penis foarte mic 5 cm si in stare de erectie 10 cm maxim

04-10-2009
AbS3nt
Nu este medic/terapeut
AbS3nt
Am 18 ani si imi e rusine de penisul meu.Este foarte mic 5 cm si in stare de erectie 10 cm maxim.Arat ca la 13/14 ani, adik sunt la liceu clasa 12 si multi imi spun.Ce clasa esti ?,.Am de cand sunt mic testiculele foarte mici.Adica dezumflate ca sa zic asa, am numai scrot si cam atat (parerea mea).Imi e rusine sa imi fac o prietena deoarece, nu o sa pot avea nici o relatie cu ea.Si nu vreau sa traiesc toata viata asa.Ajutor va rog
3 comentarii
0
05-10-2009, ora 03:26
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Te rog să consulţi un medic endocrinolog. S-ar putea să suferi de hipogonadism care are multe cauze (de la sindromul Kallman până la disgenezie testiculară), sau poate aşa eşti constituit genetic. Totuşi, consultă medicul pentru analize şi consult specific. Însănătoşire grabnică!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
10-10-2009, ora 00:26
AbS3nt
Nu este medic/terapeut
AbS3nt
Mersi pentru sfat.Da nu am bani acuma, da de indata ce o sa am o sa ma duc.Tot ce sper este sa ma fac bine adik normal, ca sami pot intemeia si eu o familie si sa am copii.
0
12-10-2009, ora 21:19
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Ok, cum spui tu. Nu pot să-ţi urez decât mult succes şi sănătate la maxim! Toate cele bune şi o familie numeroasă aşa cum îţi doreşti... ;)


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • E penisul meu prea mic? Ce înseamnă un penis ok?
  • Trăirile pozitive din adolescență pot influența sănătatea și starea de bine la maturitate
  •