Penis mic

30-03-2007
mrnice
Nu este medic/terapeut
mrnice
Buna, deci am si eu o problema, penisul meu este prea mic... nu depaseste 11 cm in stare de erectie, la varsta de 14 ani (acum am 19) am urmat un tratament cu pregnil care a durat 2 ani... Sunt si putin obez, ( 1, 74, 95 kg ) se poate sa fie ingropat in grasime? nu mai stiu ce sa fac... inca nu am avut un contact sexual de frica ca e prea mic... please help
3 comentarii
0
30-03-2007, ora 00:00
Doctor Goodsex
Nu este medic/terapeut
Doctor Goodsex
Buna ziua. Sunt medic si cred ca exista o solutie care te-ar putea ajuta. Exista un produs care se numeste Phallosan si care te ajuta sa obtii o marire a penisului prin tractiunea efectiva din tesutul subcutanat pelvin.
0
30-03-2007, ora 00:00
mrnice
Nu este medic/terapeut
mrnice
alte pareri? :(
1
31-03-2007, ora 00:00
crimus
Nu este medic/terapeut
crimus
Mrnice, dupa cum ai auzit si citit peste tot, marimea nu conteaza...Dar atitudinea da! Deci, parerea mea este sa mergi intai la un medic sa te asiguri tu ca nu e nici o problema medicala, iar dupa fie incerci metode alternative, care pot sa iti rezolve macar partial problema, fie un psiholog bun, fie te pui pe citit o gramada de materiale despre tehnici sexuale si incepi si sa pui in practica...si incearca sa scapi de frica asta!
Succes! Totul depinde de tine, sa nu uiti asta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: