penis mic... am nevoie de un sfat... Help me please!!!

96 comentarii 1 23 4 Înainte ›
0
30-05-2009, ora 04:06
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
:d. asa este... dar nu toate femeile sunt asa... majoritatea cele tinere sunt satana. ;)
Dar eu lupt de 2 ani cu iubita mea sa ne luam o casa si sa facem si noi un copil si sa fim fericiti ;)
(((((((mihai eu nu pot sa mai iubesc.poate mai incolo mai imi vine focul ala de iubire care ne cuprinde pe toti la inceput...))))))dar dece zici asta ? ai suferit cumva ?
0
30-05-2009, ora 04:24
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
1. Da in fiecare suflet este (binele si raul) adica (ingerul si satana).poate ca acum in corpul unei femei este controlat mai tot timpul de satana. ingerul este dominat de satana. si poate daia sunt fetele asa, vor sa calareasca toti baietii si nu vor sa aiba o relatie stabila. (sex-ul) este pacat iar (dragostea-amorul) nu este pacat ci este dat de la D-zeu. sa fie iubire, pace, intelegere !...etc.

2. Iar acum eu observ ca Tineretul in ziua de astazi ii conduce Diavolul. Cum?
Exact ca pe niste roboteii. se gandesc numai la sex, se drogheaza, bea mult la o varsta foarte mica, iar din ce vad la tineret o relatie pt ei ete bazata numai si numai pe SEX. rar ai sa vezi o pereche bazata pe iubire. dece spun lucrurile astea ? pt ca asa vad, asta este realitatea

3. Si eu sunt tanar am 19 ani fac parte din categoria tineret. dar sufletul si caracterul meu este dintr-o alta lume.(Lumea care il respecta pe prea-bunul D-zeu)

4. Iar tot ce am scris la nr. 1 si 2 se numesc PLACERI CARNALE. Ceea ce D-zeu uraste asta...

5. Acum Tineretul decide, ori cu D-zeu ori cu (666) adica Satana
0
30-05-2009, ora 04:33
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
Pt. ce crezi ca nea dat viata D-zeu ?
Pt. a ne ruga lui, a duce o viata normala , a-ti cumpara o locuinta, a te casatorii, ati iubi nevasta, a face un copil, al creste mare, a planta 3 pomi. si dupa aceaa te vezi a murii indeplinit, fericit. iar D-zeu iti apreciaza faptele.
Dumnezeu nu iti interzice sa faci pacate, pt ca el stie ca nu se poate asta, iti zie sa incerci sa faci cat mai putine pacate, sa mergi cat de cat drept !
Atat pt astazi. si app da-mi si mie id-ul tau. ca sa nu mai vb aici.daca vrei.
0
30-05-2009, ora 10:45
monza
Nu este medic/terapeut
monza
pai daca imi las id-ul il ia toata lumea, nush cym sa facem
0
03-06-2009, ora 20:40
dgrigore
Nu este medic/terapeut
dgrigore
nu stiu cum s-a ajuns de la problema unui baiat cu penisul de 13 cm la schimburi de id-uri dar asta cred ca nu conteaza...ideea este si de fapt, nu "ideea este" ci parerea mea este: conteaza mai mult grosimea decat lungimea...si decat un penis de 20 cm care nu are o erectie sanatoasa si mai este si subtire, mai bine un penis de 13 cm care este gros si pe care stii sa-l folosesti!
0
22-06-2009, ora 14:35
bogdan...22
Nu este medic/terapeut
bogdan...22
Sper ca exemplul meu sa elimine complexele multora.
De cand ma stiu penisul meu nu a depasit 13 cm, acum avand 22 de ani..., desi incercam sa adancesc rigla sau centimetrul la baza penisului pt a atinge 14 :)...Bineinteles ca am fost complexat...
si la fel ca multi am cautat sfaturi pe internet..., cai de marire a penisului..., metode de a echilibra marimea...
Prima mea prietena cu care am avut contact sexual...avea experienta, si desi trecusera 3 luni de cand eram impreuna cand s-a intamplat... increderea nu era deplina.Imi spuse-se ca penisul meu este intradevar mic, fapt ce nu ma incuraja delok in problema mea.
Ii placea sexul oarecum brutal...imi cerea sa maresc ritmul...si eu nu reuseam sa rezist niciodata mai mult de 2 minute.Ca sa compensez neplacerile de la bun inceput am incercat sexul oral...si cred ca am devenit chiar bun..., dar asta tot nu ma linistea.Tot aceasta fata a fost si cea care m-a sfatuit sa caut metode de marire a penisului, pastile...etc.
din cauza neincrederii si certurilor ce aparusera nu din cauza sexului...am decis sa rup relatia la 2 luni dupa inceperea vietii mele sexuale.
Se intamplase ca la nici 2 saptamani...la petrecerea de revelion sa intalnesc o domnisoara mult mai dragutza, corp foarte atragator, manierata..., dar mai mik atat de varsta cat si de experienta sexuala de fapt virgina.Au mai trecut alte 3 luni de lipsa de placere adevarata, timp in care am putut sa ne cunoastem foarte bine, sa discut toate problemele mele, sa ne cunoastem trupurile, sa vad cum raspunde in fata anumitor situatii...fapt ce imi sporise increderea in ea uimitor.
De-abia la a 3-a incercare am reusit sa rupem himenul imbratisati atat fizic cat si spiritual
reusind sa duc actul sexual pana la capat fara sa ejaculez din dorinta de abtinere la inceput si rutina aceleiasi pozitii la sfarsit.
A urmat apoi o partida in care am experimentat placerea dupa 10 minute de sex.
Uimirea duratei a fost atat din partea mea cat si a ei.
In prezent rezist chiar si 40 de minute variind atat pozitiile cat si ritmul, iar prietena mea este extrem de fericita sexual.Consider ca penisul meu nu este delok mic si nici subtire.
Imi pare rau ca nu am postat mai devreme si voi incerca sa scriu si pe alte site-uri, pentru ca nu vreau sa traiasca nimeni cu acele dezamagiri cu care am trait eu...fiind iata nu numai inutile cat si deprimante.
In fiecare barbat se ascunde un partener sexual exceptional.cheia fiind dupa parerea mea...increderea cu care ne priveste celalalt chiar si atunci cand gresim...
Eu am simtit aceasta incredere ca pe o putere care m-a ajutat sa depasesc atat rezistenta in pat cat si complexele mele fata de marimea penisului.
Sper sa fie de folos povestea mea.si pentru detalii raspund cu placere intreabrilor de orice natura.
Fiti increzatori !
0
14-07-2009, ora 18:35
sefu_marius
Nu este medic/terapeut
sefu_marius
Buna. Ma numesc Marius si am si eu o problema. Am 19 ani si un penis mic, aproximativ 10 cm in erectie, iar in stare fleasca nu depaseste 5 cm, ceea ce imi creaza numeroase probleme. Am avut o prietena acum jumatate de an care era virgina, iar incercand un act sexual, nu am reusit sa o dezvirginez, plus ca am ejaculat la mai putin de 2 minute. As dori niste sfaturi, am auzit de metodele prin "muls", dar nu cred ca as putea realiza ceva la marimea asta. Oare datorita marimii ejaculez atat de repede, incat in starea actuala, nu as putea multumi o fata nici prn marime, nici prin durata caci de fiecare data ejaculez foarte repede. Sunt foarte disperat si as avea nevoie de niste sfaturi. va multumesc mult.
0
15-07-2009, ora 05:32
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
Comentariu pt Marius, parerea mea este sa nu te mai stresezi atat, ca de lungit mai mult de 1 cm, nu ai cum, asa ca exista o sansa pt tine, sa gasesti o fata care sa te iubeasca mult, si iti garantez ca nu o intereseaza marimea, si mai ales sa fie clitoriana, adica sa o excite numai la baza vaginului, si sigur nu o va interesa lungimea, poate doar grosimea.Si acea mulgere te sfatuiesc sa nu o faci pt ca se va subtia si o sa iti para foarte rau, mie mi sa intamplat sa se subtieze eram foate nervos de treaba asta, iar iubita mea se bucura pt ca pe ea de multe ori o deranja grosimea, ii facea rau, eu am benisul f gros
Eu cu iubita mea avem discutii din cand in cand fel si fel de intrebari iar raspunsurile sunt sincere, si intr-o seara am inrebat-o daca ar vrea ca penisul sa fie mai mulg, si mia raspuns foarte sincer ca nu vrea nici macar sa fie mai lung cu 1 cm, ii place fffff mult penisul meu de 14 cm si groas
Problema la tine este ca ejaculezi foarte repede, si asta chiar este o problema.
Eu cred ca acea prietena care ai ejaculat in 2 minute a fost primul tau contact sexual cu o fata. parerea mea.
Si incearca sa faci cu ea dragoste, nu sex, pt ca a face dragoste este f multa excitatie, si asa nu prea conteaza marimea penisului ! Fai si ei oral sa se simta bine
Nu conteaza marimea penisul, ci sa fie sucaus si SA STII SA IL FOLOSESTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avem o prietena care are un iubit care are aceeasi marime ca a ta si ii povestea iubitei mele ca este foarte foarte foarte multumita de el ca nu are nevoie de un penis mai mare pt ca stie cum sa il foloseasca sa o satisfaca !!! Sper sa iti intre in cap ca nu are rost sa te preocupi cu penisul tau daor cu experientza sexuala si sa nu incerci sa iei pastile pt a rezista mai mult, sa faci mulgerea sau sa iei aparate de lungit!!! e mai bnpt sanatatea ta
Mai bn mai mica si jucausa decat MARE si Bleaga !
Sunt multe femei care le doare vaginul din cauza penisului mare, o femeie cand o doare vaginul de la marime te asigurca nu va avea un orbasm
Si ca ea sa aiba un orgasm cu tine laso sa se urce ea pe tine ;) asta e dorintza femeii!!!
Si cam atat pt astazi :D si cred ca am fost destul de explicit si ca am incercat sa te ajut si sa iti luminez mintea. Ceau
0
15-07-2009, ora 06:13
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
Si citeste si comentariul lui ( Bogdan...22 ) O sa iti fie de folos, ( sper )
0
19-07-2009, ora 16:30
sefu_marius
Nu este medic/terapeut
sefu_marius
iti multumesc mult mihai pentru sfaturi. dar totusi ramane problema cu durata. intradevar atunci era primul contact sexual, dar de atunci am mai avut si alte contacte, dar care nu au durat mai mult de 2-3 min.
0
24-07-2009, ora 00:27
tzelina
Nu este medic/terapeut
tzelina
Sosesc si eu cu o problema... mai degraba un complex de-al meu
Am 17 ani si am un penis de 13 cm lungime, si 12cm grosime(diametru)
Este normal la varsta mea, sa am asemenea numere la "racheta"? :D
Nu mi-am inceput viata sexuala, pentru ca ma streseaza mereu gandul ca am penisul mic
M-ar interesa sa aflu daca am o marime si grosime normala, si ce trebuie sa fac pentru ingrosare sau crestere.
Am fost la medic la Craiova, si mi s-a spus ca am o marime normala, si ca nu e nicio problema. In cazul unor disfuncii sexuale, va trebui sa vad dupa prima relatie sexuala.
0
24-07-2009, ora 00:31
tzelina
Nu este medic/terapeut
tzelina
13cm lungime si 12cm grosime in erectie, am uitat sa mentionez :)
In stare molesita, am in jur de 7.5cm si grosime 8-9cm
Ce-i drept e ca sunt si putin grasut, am burta, si de 3 ani (decat pe timp de vara) ma duc la sala, sa mai slabesc
Este sala un "pericol" pentru dezvoltarea organului genital, sau este chiar benefica?
0
25-07-2009, ora 02:26
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
Pt. ( Tzelina ) lungimea e ff bn dai drumul la penetrat cu lungimea no problem dar am impresia ca diametrul 12 cm este ceva f gros asa ca daca vrei sa te simti bn ar trebui sa iei o fata cu ceva experienta, mie aceea grosime imi suna fffff groasa asa ca daca vrei sa incepi cu o fata cuminte sar putea sa o OMORI
Penisul meu e f gros dar niciodata nu i-am masurat grosimea

Pa Pa
0
28-07-2009, ora 00:00
monza
Nu este medic/terapeut
monza
mah tzelina cum sa ai penisul de 12 cm grosime?tu stii ce vorbesti omule?eu zic ca grosimea unui penis e intre 3-5 cm, mai uita-te o data la el, masoara mai bine!!Sal!!
0
28-07-2009, ora 14:26
tzelina
Nu este medic/terapeut
tzelina
Mai oameni buni, eu ma refeream la circumferinta penisului, adica masurat la rotund :))
Asa masurat din stanga in dreapta cam 3.5cm grosime in stare fleasca, iar in erectie cam 4.5cm
0
01-08-2009, ora 23:58
madebycos
Nu este medic/terapeut
madebycos
frate stai linistit ca pana la 21 mai creste. apropo principalul e grosimea care daca e mare e bn pt a stimula pereti vaginali dupa cum spunea si domnul doctor si sti care e faza asta e cresterea ta de ex la mn am 14 ani si am 12 cm jumate
0
04-08-2009, ora 13:06
tzelina
Nu este medic/terapeut
tzelina
cam dupa ce varsta as putea sa-mi fac o operatie de ingrosare, din aceea in care iti ia din grasimea de pe abdomen si pune jos :D, si daca efectul are loc in erectie sau doar in stare fleasca?
Pt marire, in erectie ma intereseaza, care este cea mai buna/sanatoasa/naturala metoda?
0
05-08-2009, ora 16:22
alindin17
Nu este medic/terapeut
alindin17
ma numesc alin si am 12 ani.Vreau sa stiu dak la varsta mea e bine sa am menisul de 8cm
0
05-08-2009, ora 22:35
mihai130590
Nu este medic/terapeut
mihai130590
Alin este normal sa il ai atat ;)
0
06-08-2009, ora 01:41
alindin17
Nu este medic/terapeut
alindin17
ms mihai;)
0
06-08-2009, ora 15:57
andrei-mihai
Nu este medic/terapeut
andrei-mihai
buna...nu stiu dak este adevarat sau nu dar un pprieten si mai multe cunostinte mi-au spus ca dupa primul contact sexual penisul devine mai mare este adevarat? va rog raspundeti:)
ms:D
0
15-08-2009, ora 00:54
tzelina
Nu este medic/terapeut
tzelina
Astept raspunsuri la ultima mea intrebare va rog :)
0
15-08-2009, ora 08:44
monza
Nu este medic/terapeut
monza
eu sincer sa fiu nu cred ca e adevarat, asta e parerea mea, astepti si tu mai multe raspunsuri.:D
0
20-08-2009, ora 09:06
bogdan...22
Nu este medic/terapeut
bogdan...22
dupa primul contact sexual penisul nu devine mai mare, dar dupa o perioada destul de mare dupa ce ti-ai inceput viata sexuala, perioada in care sa practici regulat sexul.s-ar putea sa constati o marire de maxim un centimetru.
daca te referi la faptul ca in urma ruperii atei penisul s-ar putea mari., marirea ar putea fi de cativa milimetri in cel mai bun caz.dar primul contact sexual nu inseamna si ruperea atei.
va salut!
0
08-09-2009, ora 16:03
andrei_romania
Nu este medic/terapeut
andrei_romania
Pai eu is muult mai grav decat cei de mai sus, eu am fost operat cand eram mic de hipospadias, si penisul meu nu sa dezvoltat asa cum ar fi trebuit, e foarte mic in stare normala si in erectie are vreo 6-7 cm. Ce sa fac ? Ce fac cu viata mea sexuala ?
0
08-09-2009, ora 16:11
andrei_romania
Nu este medic/terapeut
andrei_romania
Am 18 ani, am uitat sa precizez...
0
08-09-2009, ora 16:53
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Incearca sa mai contactezi niste doctori mai buni, din cate stiu printr-o operatie iti mai poate da vreo 2-2.5 cm, o ruda de-a mea a avut o problema asemanatoare, dar dupa mau multe operatii s-au vazut rezultate si abia pe la 17 ani a dat rezultate.Trebuie sa vorbesti cu niste doctori.
0
10-09-2009, ora 00:19
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Andrei am gasit ceva care sper sa te poata ajuta.Imi poti lasa un id sau ti-l las pe al meu?
0
16-09-2009, ora 19:43
andrei_romania
Nu este medic/terapeut
andrei_romania
Da mai nici o problema... -* (cine mai are propuneri sa poseteze ori pe forum ori pe mes)







(*modificat de administrator)
0
03-12-2009, ora 10:51
aaandrei
Nu este medic/terapeut
aaandrei
salutari,
pentru marire am folosit de toate, aparate de intindere, vacuum pomp, pilule, creme s.a.m.a.d..nici una nu da rezultate, asa ca nu dati bani de geaba!!!!ceva timp fac exercitii(mulgere)mai mult, ca un antranament, si vad schimbari semnificativa.mai bine incercati asta, de cat sa luati aparate, pilule, creme.nu mai bine.
Adaugă un comentariu / răspuns
96 comentarii 1 23 4 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • E penisul meu prea mic? Ce înseamnă un penis ok?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •