Penis subtire

24-08-2013
L33T
Nu este medic/terapeut
L33T
Salut am 16 ani aproape 17 si cred ca penisul meu in stare erecta este foarte subtire.Lungimea este sa zicem relativ bunicica 14-15 cm dar grosimea este de 9 cm acolo udne este mai gros adica la mijloc iar la baza nu stiu de ce dar este si mai subtire undeva la 6 cm.care ar fi problema?Se mai poate ingrosa si daca da cam cat de mult ar putea creste?Sa nu mai spun ca in stare flasca are 3 cm si cred ca 3-4 grosime este foarte mic.Pe viitor ma gandeam la operatii cu injectare de grasime am auzit ca sunt in jur de 1000 de euro banii nu ar fi o problema indiferent si 10000 as da numai sa fiu ok...Deci va rog mult un doctor cineva poate sa-mi spuna care e treaba?
1 comentarii
0
26-08-2013, ora 11:48
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
uite aici o parere de la o fata nu asa departe de varsta ta. am 22 de ani. penisul va inceta sa creasca in momentul cand o sa incetezi si tu sa mai cresti. daca zici ca ai 17 ani inseamna ca mai ai de crescut. poate ai mai auzit lucrurile astea dar le repet si eu : nu conteaza marimea, grosimea sau forma penisului. fiecare baiat are penisul diferit. nu e asta o problema. problema e ca penisul tau te face sa iti pierzi increderea in tine. sunt altii care au un penis mult mai mic decat al tau si au totusi o incredere debordanta in propria persoana. nu conteaza cat de mare ai penisul, conteaza cum sti sa il folosesti. si sa iti zic un mic secret de-al fetelor : noi dorim barbati si baieti care sa fie tandri cu noi si care sa ne acorde atentia necesara. nu ne alegem prietenul in functie de penis.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: