Penisul lui este in erectie, dar Moale!

29-03-2010
yoanna2105
Nu este medic/terapeut
yoanna2105
Mi-am inceput acum un an viata sexuala cu iubitul meu. Eu am 23 ani iar el 30. Nu avem o viata sexuala prea activa doarece nu stam impreuna asa ca intretinem relatii sexuale doar in weekend. De vreo 3 saptamani ne confruntam cu o problema, cand penisului lui intra in erectie pentru prima data termina repede deoarece este foarte excitat, si inteleg, dar, dupa 2 ore se excita din nou, penisul este in erectie dar MOALE, ma penetreaza, dar dupa nici un minut penisul il lasa, "moare" de tot. Ce se intampla cu el? Sau poate eu sunt de vina? E vreo problema medicala? Ce ma sfatuiti? Va rog mult sa ma ajutati! Multumesc anticipat!
2 comentarii
0
09-05-2010, ora 12:15
eug
Nu este medic/terapeut
eug
Am 52 de ani, sunt diagnosticat cu Hepatita B, si acuma fac interferon (intron A), de 11 luni. Ma confrunt de cateva luni cu o problema. Erectie slaba si daca ma concentreza ca sa fie viguros ma termin foarte repede si nu o pot conduce pe sotia mea la orgasm.
Sa fie aceasta problema si de la Interferon ca reactie adversa ? ce as putea face sa fie bine si pentru sotia mea. Ce metode sa folosesc sa nu aiba loc ejacularea precoce ? Daca a mai intampinat cineva asfel de situatii, as dori sa stiu ce si cum este de facut. MULTUMESC anticipat
0
16-05-2011, ora 17:19
isuve
Nu este medic/terapeut
isuve
sal.. si eu am hepatita cronica b si de curand am aceleasi simptome ca tine.. ai rezolvat cumva problema?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici