penisul meu in erectie este curbat in jos!

09-12-2006
pr3sS_m3
Nu este medic/terapeut
pr3sS_m3
buna ziua. am si eu o problema mare! penisul meu in erectie este curbat in jos!!! pot sa zic ca destul de curbat... si ma sperie acest lucru! este normal sa fie asa? am 19 ani... si din cauza acestei curbari nu pot face sex in anumite pozitii... va rog mult sa ma ajutati daca se poate! multumesc
4 comentarii
0
14-02-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, nu este normal. Un consult urologic este extrem de indicat in cazul dv.
0
18-02-2009, ora 13:11
Sk8erXP
Nu este medic/terapeut
Sk8erXP
Este normal asha ceva deoarece nu la toti forma penisului este la fel. Shi kiar ash spune ka e un mare plus, fetele primesk mai multa placere de la asha tip de penis.Da, nu e comod in unele pozitii insa este un mare plus, nu e la fel ka la toti, acest lukru este generat de kodul genetik, adika sunt unele specii de oameni ku asha forma de penis shi asta nu-i o boala sau maladie...e normal shi kum am mai spus fetelor mult mai mult le place asha tip de penis deoarece sunt satisfakute la maxim :) Va spun dupa propria experientsa.Dar pe linga forma el mai trebuie si sa fie destul de mare...Al meu de exemplu are 22 cm :D
0
18-02-2009, ora 13:13
Sk8erXP
Nu este medic/terapeut
Sk8erXP
pr3sS_m3, nu-ti fa griji de acest lukru si bukurate de viatsa ka eshti inzestrat ku asha tip de penis :D
0
01-11-2009, ora 02:22
marius-T
Nu este medic/terapeut
marius-T
Poi nustiu ce sa zik dar am si eu aceiasi problema, imi este curbata in jos.ce exerciti ar trebuii sa fac sa mil intrept?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •