pete

01-11-2011
covrigeladrian
Nu este medic/terapeut
covrigeladrian
Incerc cu sotia de mai mult timp sa concepem un copil, luna aceasta i-a intarziat cateva zile, a avut greturi, a vomat, i-au curs niste pete maronii, apoi dupa cateva zile i-a venit ciclul si avea ceva gros pe chilot ca un cheaag de sange, nu se simte rau, deci nu ar trebui sa ne gandim la ce e mai rau, nu? un avort spontan, nu? va intreb deoarece ginecologul ei ste plecat din tara ssi se intoarce tarziu, multumesc
3 comentarii
0
01-11-2011, ora 19:08
alinabiholar
Nu este medic/terapeut
alinabiholar
buna seara.stati linistiti ca sigur nu este vb de un avort.as vrea sa stiu de unde sunteti si de cat timp va chinuiti sa aveti un copilas.lucrul cel mai important intr-o casnicie.va intreb pt ca am o sora care sa chinuit 5 ani sa aiba un copilas si abia cand a facut demersurile care trebuie facute atunci cand iti doresti si nu ramai insarcinata, abia atunci ia dat Dumnezeu un copilas.as vrea sa tinem legatura sa vb mai multe.-*


(*modificat de admin)
0
02-11-2011, ora 15:41
covrigeladrian
Nu este medic/terapeut
covrigeladrian
Multumesc pentru "linistire", va rog fffffff mult sa imi dati o adresa de email sa imi comunicati acele demersuri, puteti sa imi scrieti si pe -*, totusi acel cheag stiti ce putea fi?

Multumesc

(*modificat de admin)
0
02-11-2011, ora 20:56
alinabiholar
Nu este medic/terapeut
alinabiholar
aveti yahoo messenger.vb pe mess daca se poate.nu pot sa postez nr de tel pe net.de unde sunteti?
daca era pierdere de sarcina acel cheag facea hemoragie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul