pete maronii - ajutor!

25-08-2011
sads
Nu este medic/terapeut
sads
Buna ziua!
Am si eu o problema: am observat de doua saptamani niste pete maronii: una pe labie si alta pe linia chilotului la incheietura piciorului drept.
petele nu sunt iesite in relief, nu au incretituri, sunt fine la atingere, nu simt nimic, nu dor, nu ma maananca.
am fost la medic chiar acum 2 saptamani, dar era fooooarte ocupat si se grabea, ne0am luat cu discutia despre rana de pe col pe care o am si nu am apucat sa ii aarat petele. i-am zis despre ele cand scria reteta si a zis sa ii aarat la urmatorul consult. eu sunt stresata insa. care ar putea fi cauza petelor?
mentionez ca am avut un singur partener sexual pana acum. mi s-au facut analizele la ultimul control la secretie plus papanicolau si asistenta nu mi-a zis despre ceva deosebit, numai despre rana de pe col.
credeti ca e vreo boala cu transmitere sexuala cu petele alea? de la ce ar putea sa fi aparut? orice ar fi, iesea la analize?
multumesc
1 comentarii
0
25-08-2011, ora 22:27
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Cine stie poate te-ai iritat sau poate tine de parte dermatologica, mergi din nou la consult, asa fara sa vedem ce este nu prea avem cum sa ne dam cu parerea..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.