pete pe piele de ceva vreme...

14-03-2007
cypycao
Nu este medic/terapeut
cypycao
de ceva vreme imi apar niste puncte si linii(pete).imi poate spune cineva despre ce este vorba?
3 comentarii
0
14-03-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Unde iti apar aceste "puncte si linii", pe caiet, in campul vizual, pe ecranul televizorului, in vis???
0
27-08-2008, ora 00:00
LORDS ARAGORN
Nu este medic/terapeut
LORDS ARAGORN
Dle medit mie imi apar aceleasi pete (lini)etc si doresk ajutor imi apar in ochi si se plimba mereu cand ma uit la ele mai ales cand ma uit la soare la vad sau la lumina sau cand vad ceva alb den o foaie sau o pagine de net :(
0
27-08-2008, ora 00:00
LORDS ARAGORN
Nu este medic/terapeut
LORDS ARAGORN
SI am mai multe probleme o sa le postez aici :

Salutare :(
Am si yo niste probleme grave presupun :((.Deci de ceva timp mea aparut niste pete in ambi ochi si la lumina sau cum spunea mai sus cand ma uit pe o pagine de net mi se plimba si fug mereu prin ochi ma streseaza la culme si nu dispar :( mai ales cand e soare afara si asta nui nimik ! Pana sa intru in vacanta am fost racit mai mereu mentionez am 17 ani si sunt din Bucuresti, iar in problema cu raceala deci am zis ca inebunesk aveam numai doape deci imi pokaneau urechile mereu si se infundau etc mai ales cand inchiteam, cascam... ??? Am fost la medic si mea spus sa fak aerosoli deoarece am avut si probleme cu sinuturile :( in sfarsit leam fakut am loat si pastilele prescrise de doctor si nu sa reediat cam nimik presupun dar urechile nu mai erau infundate doar pokaneau mereu in problema asta noaptea am observat de ceva timp ca imi tiuiau si urechile dar cand erau liniste se aude un vazait in ureche ma deranjeaza fffoarte tare dar medicul mea spus atunci ca e de la un sunet foarte tare. am fakut si impedanta si mea spus ca e binisor atunci...si in vacata asta mam tot simtit asa racit si tot asa cu urechile tiuit tot ce am spus mai sus :( dar pe langa asta cant trec pe langa televizor aud parka un tiuit sau ceva de la el asa ca un piuit tare deranjant :((:( !!! Dupa toate asta am mers la mare cu trenu si a fost un cancer in el ca au dat drumu la aer conditionat si am inghetat in el, am fakut baie si mam tot ferit de apa sa nu imi intre in urechi 8-| si brusk dupa 2 zile ce am stat la mare dimineata mam trezit foarte racit cu urechile foarte infundate si normal ca am stat o saptamana la mare si nu sa remediat nimik mam intors acasa si mea pakanit urechea dreapta odata si parka sa desfundat ca io asa le desfundam tinandua de nas si bagam presiune adica aer si in alta zi a inceput sa imi pakane si urechea stanga si atunci am bagat repede presiune si in cealalta deoarece asa le desfundam si sa descfundat mai rau :(( de fap stanga sa infundat de tot nus ce sa mai fak ca au aparut toate asa iar urechea stanga e infundata ma deranjeaza rauu :(. Scz ca am spus toata istorioara dar nu mai suport vreau sa ma duk iar la medic dar zice ca inafara de aerosoli si impedanta nare ce sa imi faka poate e ceva la urechea interna sau nus ce sa zik ca ma sumt si cam aerian mai mereu adica parka visez si nu conteaza nimik ce vad... am loat calciu si magneziu degeaba asi vrea sa imi fak toate analizele yo leam fakut dar nu am fost sa vad raspunsu si treb sa le fak iar poate am lipsa de fier sau cine stie ce.. ??? Va rog ajutatima.

Poate ma veti ajuta multumesk anticipat si scz de deranj.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pete rosii pe piele - primul ajutor
  •