pete rosi pe penis

29-09-2012
uka.puka
Nu este medic/terapeut
uka.puka
Buna seara! Am si eu o nelamurie de ceva timp eu si prietenul meu ne confruntam cu o problema, lui i-a aparut pe capul penisului niste pete rosi care se deshuameaza uneori si il ustura iar la mine a aparut o arsura imediat dupa ce terminam actul sexual. As dori un raspuns ceva o sugestie de tratament ceva... am fost la medic si ni sa dat tratament l-am luat si eu si prietenul meu dar meru reapare, Va multumesc.
5 comentarii
0
18-10-2012, ora 17:07
mihai s
Nu este medic/terapeut
mihai s
si eu am aceiasi problema ca voi...eu si prietena mea.te rog frumos daca vrei sa imi spui ce medicament ai urmat si cum lai luat, si cit timp.multumesc pentru intelegere
o zi buna
0
18-10-2012, ora 21:25
uka.puka
Nu este medic/terapeut
uka.puka
lui i-a dat nidoflor si s-a dat cam 3 zile consecutiv fara caontact sexual si eu am luat ovule cervucit cam o sap
0
24-08-2017, ora 13:09
floryn14
Nu este medic/terapeut
floryn14
Mihai S. Ai avut probleme la locul de munca? Spuneai ca lucrezi in armata
0
28-09-2017, ora 16:39
Rogesia
Nu este medic/terapeut
Rogesia
Buna ziua. Am o mare problema, daca m-ar putea ajuta cineva. De mai bine de un an am o problema in zona genitala, am mers la medic...si dupa cateva analize mi sa spus ca este bacteria trycomonas. Mi-au dat 4 pastilute Azithromycina de 250mg pe loc...pot sa spun ca mam simtit ok dar mi-au fost administrate doar mie (nu si sotului ). Disconfortul a reaparut doar ca mai rau, usturimi, mancarimi dar doar la suprafata nu si interior.Am mers la doctor in repetate randuri insa mi sa spus ca nu am nimic insa eu nu puteam fi om fara tamtum rosa, ovule sau creme. Acum 2 saptamani am mers in Ro la un cabinet privat ma vazut dm Doctor si a trebuit o analiza de jos, am primit rezultatele si sunt socata: Staphylococcus, streptococcus, pseudomonas, acinetobacter, candida albicans si neisseria. Inca nu am primit reteta pentru ca medicul nu se afla momental...eu nu mai sunt in Romania iar aici nimeni nu imi da nimic si sunt disperata mai ales ca intre timp am ramas insarcinata si am si nascut (o fetita, are 5 luni). Va rog din suflet sa imi raspundeti. Multumesc :(
0
19-10-2017, ora 08:11
Cnf
Nu este medic/terapeut
Cnf
Salutare, după ce fac dragoste cu soția la o.zi sau două îmi apar niste bubițe pe capul penisului mici și rosii, care trec de la sine cam in 3 zile cu mâncărimi de numai, mai am calcat și eu strâmb, când ne am.inceput viața sexuală nu aveam nc o treabă, totul.era ok, acum vad că e ceva in neregula, cu toate fetele care am fost normalul a fost protejat, iar la.oral am.mai fost și fără prezervativ.In plus am.o senzație de disconfort, de jenă, mai mereu, am senzația că e ceva inauntru, am făcut pt infecție urinară și prostată, dar nu a fost nimic din cele 2, acum.astept analizele pentru chlamydia sa vedem ce iese, ea nu are nici o jenă, nu o deranjează absolut nimic, că am.intrebat o, iar mai am.ca o secreție care se întărește și devine albicioasă și miroase urât, uneori ai iritații la capul penisului, se înroșește, de spus că nu am ață ruptă
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.