pete rosiatice-maronii ca niste rani pe zona pubiana

17-09-2006
elaaline
Nu este medic/terapeut
elaaline
De cateva zile am simtit o senzatie de mancarime si arsura chiar in zona pubiana.Nu i-am dat importanta, azi dimineata cand m-am trezit am vazut ca o pata maronie mai mare usor visibila si deasemenea inca una mica maronie ca o rana.Ma manaca si simt ca ma arde.Ce ar putea fi>/?Am avut contact sexual neprotejat de mai bine de 3 luni, poate fi o boala cu transmisie sexuala?Sau e doar o iritatie din cauza faptului ca acum cateva zile m-am ras cu lama insa asta o fac mai demult si nu am patit asa ceva.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.
Multumesc.
3 comentarii
0
18-09-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Foarte dificil de pus un diagnostic pe forum, doar dupa descriere.o problema este insa si de aceea te sfatuiesc cu caldira sa mergi la dermatolog, fara sa mai amini
0
10-08-2008, ora 00:00
Mihaela}{
Nu este medic/terapeut
Mihaela}{
Buna ziua ma numesc Mihaela si am o mare nelamurire acum ceva timp in urma mi-a aparut in zona pubiana niste pete maro rosiatice mi-ati putea spune despre ce e vorba , nu am mancarimi si nici discomfosrt doar ca ma ingrijoreaza faptul ca se maresc.Imi este frica de ce o sa mi se spuna la spital.Va rog sa ma ajutati si va multumesc anticipat.
0
10-06-2010, ora 12:34
sk8er_exte
Nu este medic/terapeut
sk8er_exte
si eu am aceasi problema am in jur de 3 4 pete in zona pubiana de culoare rosie spre maroniu din cand in cand se inrosesc foarte tare, , , nu am mancarimi nu am nimik dar nu stiu ce sunt ma puteti ajuta cu un rasp va rog:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: