pete rosii si bubite albe

30-05-2010
banelinho16
Nu este medic/terapeut
banelinho16
buna ziua, va rog frumos sa ma ajutati cat mai repede posibil ca nu stiu cum sa procedez.Problema mea este urmatoarea:in urma unui contact sexual cu pr mea mia aparut niste pete rosii pe gland care dupa ceva timp ma manca foarte tare-am zis ca nu e numic ingrijarator si am zis ca po prb de mecanica si am dat cu o simpla crema d maini-in prima faza dupa vro sapt mia trecut, apoiam mai avut contacte sexuale cu pr mea in urma carora nu mi sa mai intamplat nimic, insa dupa vro luna, tot asa in ura unui relatii cu pr mea mam trezit peste cateva ore cu aceleasi pete rosii pe gland si mai tarziu peste cateva ore mia aparut niste bubite foarte foatre mici albe pe zona preputului-f f multe, care mai tarziu s-au intins si pe canalul din prelungirea glandului si chiar pe gland in zona inferioara-am procedat tot cu crema de maini, miau trecut bubutele alea albe insa miuau ramas petele rosii de pe gland care acum iar ma manaca din cand in cand, plus de asta in zona preputului parca incep sa apara pete rosii ca pe gland.Nu stiu ce sa ma fac si cum sa procedez si din ce cauza miau aparut, plus de asta prietena mea zice ca nu are nimic, nicio probleme doar ca a avut si ea mancarimi o singura data.As vrea sa stiu din ce cauza miau aparut si ce sunt si mai ales cum sa scap mai pepede de ele.Va rog f f f mult sa ma ajutati, astept raspunsul dumneavoastra!
1 comentarii
0
04-06-2010, ora 18:45
banelinho16
Nu este medic/terapeut
banelinho16
da de ce nu imi raspunde nimeni frate?serios am nevoie de ajutor
astept neaparat un raspuns
va rof ffff frumos!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: