Pete rosii si vinete pe fund, dupa palmuire in timpul sexului

02-03-2010
Sweet Crinutza
Nu este medic/terapeut
Sweet Crinutza
ca orice tanara de varsta mea, imi plac lucrurile noi.incitante, exitante si imi mai place si sa fiu palmuita pe fund in timpul actului sexul(e o senzatie inedita, le recomand tuturor sa incerce macar odata cu cateva secunde inainte de orgasm) problema mare este ca de data asta am cam exagerat, si eu si iutitul ne-am lasat dusi de val :) iar la final eu m-am ales cu multe pete mici rosii si vinete pe fund! as dorii un sfat cum sa scap de ele mai repede, sunt foarte inestetice :((
5 comentarii
0
02-03-2010, ora 14:29
mark23
Nu este medic/terapeut
mark23
tratament cu ultraviolete? Dar nu spune cauza reala.
0
02-03-2010, ora 14:44
Sweet Crinutza
Nu este medic/terapeut
Sweet Crinutza
de ce sa nu spun cauza reala.scuza-ma dar asta e titlu rebricii asteia "EXPERIENTA TA" si sunt scrise aici tot felul de bazaconii, gen : "daca inghit sperma raman graviada? " yo zic totusi ca experienta mea nu-i atat de penibila, si stiu o groaza de persoane si de sex feminin si masculin care practica asta, nu e ceva atat de iesit din comun! oricum multumesc pt raspuns, dar astept si altele.poate tratament cu o anumita crema sau pastile maybe.n-as vrea sa recurg la ultraviolete nu mi se pare sanatoasa metoda
0
02-03-2010, ora 18:20
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Cumpara de la farmacie 2 saptamani de timp si 50 de militrid e rabdare si o sa vezi ca trece usor asa.
Iar pt. data viitoare invata diferanta intra o palmuta si bataie... ultima iese mereu cu vanatai.
0
02-03-2010, ora 18:53
Sweet Crinutza
Nu este medic/terapeut
Sweet Crinutza
:)) eehh.nu chiar vanatai. ms mult!
0
12-03-2010, ora 11:51
Sweet Crinutza
Nu este medic/terapeut
Sweet Crinutza
problema remediata. :) thanks for the help!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: