Piele care se cojeste pe penis

07-01-2011
Octavian.Octi
Nu este medic/terapeut
Octavian.Octi
Buna seara! Am si eu o problema... Acum 4 zile am vazut ca mi-au aparut pe penis mici bubite mai deschise la culoare ca restul penisului, apoi s-au spart si a inceput sa mi se cojeasca pielea, lasand in urma pete rosietice pe varful glandului. Se poate sa fie un BTS sau nu are legatura cu asa ceva si este doar ceva legat strict de boli de piele? Mentionez ca am o partenera stabila de mult timp si este singura cu care intretin si am intretinut relatii sexuale, la fel si ea, insa nu folosim prezervativul de peste 4 luni.
4 comentarii
0
21-02-2011, ora 20:00
the blues
Nu este medic/terapeut
the blues
salut.
am si eu o problema, nu stiu cat de mare e, daca ma puteti ajuta..v-as fii recunoscator...
am facut sex neprotejat cu iubita mea, acum 2 zile, si tin sa mentionez ca nu e prima oara. azi dimineata, cand m-am trezit, inainte sa ma duc sa urinez, ma manca capul penisului, dar nu foarte rau..m-am dus, si am observat ca am capul penisului foarte rosu, iar cand trag de piele asa, si aceea este rosie, pe dedesubt...ce ar mai fii de zis este faptul ca pe cap si pe piele, tot pe dedesubt. e asa alb..o chestie..nu foarte abundenta..iar cand mi-am facut baie imediat, am observat ca se si cojeste..nu ma doare, nu ma mai mananca, nu miroase..urinez normal. Prietena mea a fost racita, si urma un tratament cu antibiotice.. chestia e ca am luat si eu raceala.. nu stiu, astept pareri.. daca am omis ceva, va raspund cand ma intrebati..
multumesc anticipat!
0
14-12-2011, ora 01:17
Micutzu19888
Nu este medic/terapeut
Micutzu19888
Aceiasi problema ca si octavian o am si eu cu acele bubite rosi aparute din senin care se cojesc si p urma ramane asa rosu tot capul penisului.Sincer astept si eu un raspuns sau o explicatie... Am o partenera stabila si doar cu ea am facut-o...Multumesc astept o explicatie
0
28-02-2012, ora 19:42
alex.gringo
Nu este medic/terapeut
alex.gringo
Exact Aceeasi problema o am si eu ca "the blues" daca aveti vreo rezolvare sau ati rezolvato va rog...spuneti'mi si mie.Multumesc Anticipat!
0
10-03-2012, ora 15:01
sorin1234
Nu este medic/terapeut
sorin1234
ar trebui sa megeti la doctor pt ca sar putea sa va fi anselat iubitele pt ca e o ciuperca..multa sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: