pilula harmonet- efecte secundare

17-01-2012
elena 86
Nu este medic/terapeut
elena 86
buna am si eu niste nelamuriri, de iau de mai bine de 2 ani anticonceptionale harmonet fara sa fac pauza si simt ca au inceput sa nu le mai accepte corpul.medicul ginecolog mia recomandat pentru ca aveam si intarzaieri de ciclu si mai am si ovare polichistice, pana acum m am simtit bine dar cam de 2, 3 luni am niste crize de dureri abdominale insuportabile, dureri de cap si dureri de sani.ce credeti ar putea fi asta cauza durerilor?
1 comentarii
0
03-02-2012, ora 17:15
elena 86
Nu este medic/terapeut
elena 86
salut in urma unor eco si analize medicul ginecolog a spus ca sau marit acele chisturi adica stangul are 33, 3 mm si dreptul 45, 7 si cred ca pentru ovarul drept nu su t solutii decat operatia, sau mia recomandat doctorita sa fac un tratament naturist dupa care sa raman insarcinata si cica se mai vindeca dupa nastere pentru ca el timp de 9 luni e in repauz.ce ziceti chiar e cazul de operatie sau sa mai fac un copil, ce sanse am. mersi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul