poate fi o hepatita

12-03-2009
norvena
Nu este medic/terapeut
norvena
cred ca am vreo 2 luni de cand am o stare de greata insotita cateodata de ameteli.Am fost la medicul de familie si a spus ca sunt gravida.Nu inteleg daca am sterilet si am avut ciclul acum 2 sapamani cum pot sa fiu gravida.inca nu am ajuns la ginecologie dar sper sa nu fiu gravida in caz ca se poate.mentionez ca sunt operata de colecist si de tiroida.in prezent i-au l-tyiroxin 100-50de mg.si gerodorm deoarece nu pot sa dorm noaptea.Va rog din suflet sa -mi dati un sfat, nu stiu ce sa fac, am 2 copii.Sunt bolnava si de astm bronsic alergic dar momentan nu i-au nimic ca ma simt mai bine.Sunt obosita mereu nu pot sa dorm decat cu pastile, la neurologie nu am ajuns inca, am pierderi de memorie, si acum si starea asta.In plus am o stare de somnolenta.dimineata cand incerc sa ma spal pe dinti nu mai pot din cauza starii de greata.CE SA fac, unde sa ma duc./va multumesc din suflet
1 comentarii
0
13-03-2009, ora 19:34
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Un test de sarcina ai facut?Daca nu esti insarcinata parerea mea este sa te prezinti pentru un nou control endocrinologic.Numai bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.