Poate imi poate da cineva un sfat profesionist...

09-08-2010
PMariusss
Nu este medic/terapeut
PMariusss
Buna ziua, ma numesc Marius, 29 de ani. Am avut o infectie la o masea de pe partea stanga sus, mi-a fost extrasa pt. ca nu se mai putea salva...dupa aceea am mai fost o data pt ca gingia era inca umflata si mi-a fost facuta incizie si curatat locul pt ca au mai ramas resturi din maseaua axtrasa.Dl Dr mi-a zis ca dureaza 4 luni sa se desumfle obrazul !!!! OK, au trecut 6 si sunt tot umflat, maseaua de langa cea extrasa tinde sa iasa afara din gingie, iar muschiul obrazului parca s-a lasat si se simte la atingere pe parte cu problema sub ochi, osul fetei, sau cum s-o numi.Am fost la 2 doctori care fie ca nu stiu, fie ca nu or sa "se bage ".Ultima mi-a spus sa tin hrean acolo.am facut asa, dar nu am simtit vreo ameliorare.Unde sa gasesc pe cineva care sa stie despre ce e vorba?? Va multumesc
3 comentarii
0
09-08-2010, ora 21:21
Dr. Nicoleta Grosu
Stomatologie, cluj
Dr. Nicoleta Grosu
Cred ca ar fi bine sa consultati un medic de chirurgie orala sau BMF.
0
10-08-2010, ora 01:08
Dr. Cosmin Marin
Stomatologie, Bucuresti, sector 6
Dr. Cosmin Marin
4 luni????????????????????????????????????????????????
subscriu celor scrise de colega mea.
0
09-09-2010, ora 11:26
PMariusss
Nu este medic/terapeut
PMariusss
Va multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul