Poate ramane gravida fiind virgina ?

27-08-2009
razvan8
Nu este medic/terapeut
razvan8
Eu si prietna mea suntem impreuna de 1 an, iar acum cateva zile am fost la ea acasa si sa produs inevitabilul. Desi ea este virgina am un dubiu..dupa ce neam excitat..in circa 20min, am ejaculat dar penisul nu l-am avut introdus..deoarece nu aveam prezervativ si nu vroiam sa se intample ceva..intrebarea mea este : " Poate ramane insarcinata daca am ejaculat pe vaginul ei desi ea este virgina ?"
5 comentarii
0
27-08-2009, ora 19:28
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Posibilitatea este, insa destul de mica...
0
27-08-2009, ora 20:02
spidermind
Nu este medic/terapeut
spidermind
stai calm sansele sunt 1/100 sau chiar mai mici, eu zic sa bei o bere si vezi ce filme mai sunt pe la tv ;)
0
04-09-2009, ora 01:51
Criss23
Nu este medic/terapeut
Criss23
Chiar astazi am patit si eu exact k razvan... am ejaculat in boxeri care sau udat sji posibil sa se fii atins... nush ce sa cred... nu sunt pregatit de bebe la 18 ani :|
0
12-04-2011, ora 20:24
nokef
Nu este medic/terapeut
nokef
razvan8. Esti sigur ca ai ejaculat? sau a fost doar lichidu preejaculator?
0
06-08-2011, ora 21:31
rradutzu
Nu este medic/terapeut
rradutzu
Am si eu o intrbare? se poate sa imi fi lasat prietena gravida doar daca m-am jucat cu degetele pe la V... ei?, este posibil sa fi avut niste lichid preejaculator pe ele nu sunt sigur imi poate raspunde cineva?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •