pocnituri in nas...miros ciudat

20-12-2011
andreisolomon
Nu este medic/terapeut
andreisolomon
Buna ziua ! Am o problema care nu imi da pace de mult timp si anume: dureri in partea dreapta a maxilarului.pe partea dreapta a nasului unde e o senzatie ciudata care e greu de explicat cert este ca atunci cand respir pe nara sau sinusul drept simt aerul mai rece.de asemnea o durere de cap tot pe partea dreapta...in jurul ochiului si in spatele acestuia, urechea iar cand imi suflu nasul imi vine un miros ciudat simt ca se creeaza o anumita presiune si incepe sa pocneasca ceva moment in care se mai elibereaza iar presiunea scade..( nu am precizat faptul ca am fost operat si de deviatie de sept acum 2 luni + ceva legat de cornete nu cunosc teremenul medical ) Ce pot face am fost la medic ORlist a spus ca nu am absolut nimic...la tomograf nu a iesit...mi-a facut endoscopie a spus ca nu e nimic anormal.ce ma fac cu aceste dureri de cap, ochi, ureche ? ce ar putea cauza astfel de simptome ? ce ma sfatuiti sa mai fac ?
1 comentarii
0
21-12-2011, ora 07:31
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
1. un consult la stomatolog
2 un consult la Maxilo-facial ( si articulatia temporomandibulara poate da hemicranie)
3 consulta un alt medic ORL
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.