Posibil ciob de sticla in deget !

09-09-2017
Laurentiuro1
Nu este medic/terapeut
Laurentiuro1
Acum 6 luni am gasit o sticla de vin sparta in fata scarii mele si am incercat sa o indepartez dar cand am ridicat'o sa spart sticla exact cand am apucat'o, am avut multe cioburi de sticla pe mana dar mi'a perforat pielea degetul si am inceput sa sangerez.jobul meu a constat in manuirea multor produse si de fiecare data ma durea zona aceea si apucam produsele de fiecare data cu 3 degete nu cu toate 5.
S'a umflat zona aceea formand un damb. si dupa aceea am rugat niste preteni dupa un gratar sa intre cu un ac si o penseta, toate sterilizate la alcool si flacara.introducand acul, eu am simtit cand punea punctul de ac pe sticla, exact pe sticla dar nu a reusit sa il prinda nici macar nu era vizibil datorita sangelui sau fiind prea mic.Am fost la chirurgie zilele trecute facand o taietura foarte mica, cred ca trebuia mult mai mare ca acela sa miscat in timp de 6 luni de cand si la sfarsitul operatiei spun ca doar a scos excesul de materie format acolo dar negasind nici un ciob.Ce recomandati, e vreun aparat performant ca sa gaseasca ciobul acela ?ca eu cred ca am ceva acolo ca ma doare cand ating acolo pe o parte a inciziei
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.