posibila sarcina?

27-01-2014
ofelya stanciu
Nu este medic/terapeut
ofelya stanciu
buna, am ciclu regulat, pe 25 trebuia sa imi vina dar nu am avut nici simptome ca imi vine, si nici acum, pot fi insarcinata?ca semen ale sarcinii...ce pot sa spun e ca am o pofta de mancare mai mare, ma simt mai obosita, sunnt constipate si urinez mai des, la nivelul sanilor nu am nici un fel de semn ce sarcina, secretiavaginala pot spune ca este mai schimbata, si pot vorbi de un sentiment ca voi fi mama, ce credeti?este posibil sa fiu insarcinata?vamultumesc
1 comentarii
0
27-01-2014, ora 13:18
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Daca ai avut contact sexual neprotejat in perioada fertila atunci da, poti sa fii insarcinata.

Simptomele pe care le-ai enumerat, in afara de neaparitia menstruatiei, nu arata deloc ca esti insarcinata. Oricum este muuult prea devreme sa ai vreun simptom
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •