posibila sarcina? ROG URGENT RASPUNSUL UNUI MEDIC

20-01-2014
beti3354
Nu este medic/terapeut
beti3354
Buna, am 18 ani si acum 2 saptamani m-am masturbat cu prietenul meu, el a ejaculat in prezervativ si a spus ca s-ar fi murdarit pe mana dar avea mainile uscate, apoi a inceput sa imi atinga vulva cu degetele, iar eu dupa aceeasi m-am dus si m-am spalat! cu o zi inainte penisul sau s-a atins de vulva mea, penisul era uscat, nu a avut loc penetrare. sunt totusi putin sceptica, menstruatia mi-a intarziat 3 zile, nu vine regulat niciodata. AS DOR PAREREA UNUI MEDIC. mentionez ca himenul meu este inca intact, cred. Am avut acele scurgeri albe ca inaintea oricarei menstruatii, am sanii umflati si mici dureri in zona ovarelor ca la fiecare ciclu. Nu prezint stari de greata sau pierderea poftei de mancare sau insomnii. Multumesc anticipat.
3 comentarii
0
20-01-2014, ora 17:40
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Poti sa stai linistita ca nu esti insarcinata!!!si data viitoare fiti mai atenti, ca sa nu se mai ajunga la stres de genul asta!!!o seara faina!
0
20-01-2014, ora 21:30
Terapeut Denis Chiurtu
Psihologie, Bucuresti
Terapeut Denis Chiurtu
Nu se poate vorbi de sarcină. În mod cert, vă faceţi griji degeaba. Vă trebuiesc mai multe informaţii la acest inceput de drum
0
20-01-2014, ora 23:47
beti3354
Nu este medic/terapeut
beti3354
Mulţumesc mult!!! M-am linistit!!:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •