postinooooor ajutooooor

14-01-2009
Alina18
Nu este medic/terapeut
Alina18
nu-mi vine sa cred. nu citeste nimeni prospectu la porcaria asta? sunt atatea milioane de intrebari stupide... ca am luat-o cu 5 minute mai mult de 12 ore, ca nu sangereaza imediat dupa, ca am luat de 10 miii de ori in ultimele 2 saptamani si ma mir de ce dracu nu am ciclu, ca de ce naiba e ciclu prea abundent. vaaii toata lumea stie sa faca sex neprotejat si nu e nimeni in stare sa citeasca naibii un prospect, care e destul de clar si pentru una care nu face medicina. puii mei e o metoda hormonala foarte daunatoare, dar fetele idioate baga in disperare... nu stiu ce sa zic o fi o metoda de scadere a natalitatii ca nu mai face nimeni copii dupa 15 mii de doze idioate. ati auzit fratilor de prezervativ????????????
aaa si cea mai tare e si aia cu iau anticonceptionale de nu stiu cate luni dar hai sa bag si postinor ca m-am speriat...
(scuzati m-am enervat, dar e atata idiotenie in jur ca nu mi vine sa cred. si chiar nu cred ca stie nimeni sa citeasca)
2 comentarii
0
14-01-2009, ora 19:30
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Ho si tu, ca prea te enervasi!
Ce vrei, daca le place pe pielea goala !!!!!!!!!!!!!
Sa suporte si sa bage la postinor pana or crapa si pana le-o crapa "" pipicu "", daca nu inteleg.
Probabil ca e f greu de citit, tu n-ai vazut cat e de mare prospectuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
0
14-01-2009, ora 19:55
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Aoleu Alisuk nu mai pooooooooooooooooooot de ras!!!!!!!!!!!!! ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! hahahaha Alina unii nu inteleg nici daca le lipesti prospectul intre ochi!!Dar fiecare sa faca dupa plac!!Eu oricum, am renuntat sa mai raspund la asemenea intrebari de genul celor enumerate de tine mai sus!!
Pup Alisuk
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul