Pot avea mai multe tipuri de paraziti deodata ?

10-07-2018
dog4life
Nu este medic/terapeut
dog4life
cam de 2 luni am scaun foarte moale cu bolboroseli, cateva zzile la rand am gasit in fecale oxiuri, am mancat f mult usutroi /ceapa semninte de dovleac si au inceput sa fie eliminati morti, si cam de 2 saptamani nici o urma de paraziti, 2 examene corpo au iesit negative, dar totusi scaunele moi bolboroselile crampele continua, ce as putea sa iau, ce alte analize sa mai fac ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

29-06-2018, ora 12:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Jamieson Armurariu
Jamieson Armurariu - Esential pentru sanatatea ficatului tau! Avand la baza ingrediente de natura vegetala ajuta la protejarea si sustinerea functiei hepatice sanatoase. Adjuvant in regenerarea celulelor hepatice, contribuie in acelasi timp si la eliminarea toxinelor. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea de burtă
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK