Pot avea si femeile "papule perlate"?

22-07-2007
iepure
Nu este medic/terapeut
iepure
...dak am "papule perlate" pe penis si fac sex neprotejat cu partenera exista riscul k si ea sa aiba pe urma ? pot avea si femeile asemenea "papule perlate" ? Multumesc
8 comentarii
0
23-07-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Papulele perlate nu se transmit la partenera si nu le au si femeile. De aceea se numesc "ale penisului", pentru ca numai acolo apar !
0
02-08-2007, ora 00:00
anyvisan
Nu este medic/terapeut
anyvisan
Mie imi este frica ca atunci cand o sa o fac prima data sa nu ii placa partenerului cum arat din punct de vedere sexual , ce credeti?
0
02-08-2007, ora 00:00
anyvisan
Nu este medic/terapeut
anyvisan
Mie imi este frica ca atunci cand o sa o fac prima data sa nu ii placa partenerului cum arat din punct de vedere sexual , ce credeti?
0
02-08-2007, ora 00:00
anyvisan
Nu este medic/terapeut
anyvisan
Mie imi este frica ca atunci cand o sa o fac prima data sa nu ii placa partenerului cum arat din punct de vedere sexual , ce credeti?
0
02-08-2007, ora 00:00
anyvisan
Nu este medic/terapeut
anyvisan
Mie imi este frica ca atunci cand o sa o fac prima data sa nu ii placa partenerului cum arat din punct de vedere sexual , ce credeti?
0
02-08-2007, ora 00:00
anyvisan
Nu este medic/terapeut
anyvisan
Mie imi este frica ca atunci cand o sa o fac prima data sa nu ii placa partenerului cum arat din punct de vedere sexual , ce credeti?
0
06-08-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Cred ca asa se va intampla ! De aceea "repetitia este mama invataturii".
0
07-01-2008, ora 00:00
justeu
Nu este medic/terapeut
justeu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bolile cu transmitere sexuală la vârstnici - o povară pentru sistemele de sănătate
  •