pot fi?

07-08-2008
croazina
Nu este medic/terapeut
croazina
Buna ziua,
sunt casatorita si ne dorim un copil,
In luna iunie am avut ciclu pe 26. In luna iulie pe 28 (pana acum am avut ciclu fix la 28 zile). Mi-am cumparat teste de ovulatie dar pana azi toate au iesit negative. De cand mi-a trecut ciclul tot simt niste furnicaturi in sani, intepaturi si dureri=jena. Am fost la un eco si am sani cu aspect de mastoza. Insa ma doare f rau mijlocul, de cateva zile am usoare dureri de ovare, burta in partea de jos, am stari usoare de greata (nu am probleme cu stomacul), si simt ca un nod in capul pieptului. Azi am avut ameteli si am observat o scurgere albicioasa. Aseara mi-am facut un test de ovulatie dar era negativ.
Este posibil sa fiu insarcinata? Cand ar trebui sa am ovulatia luna aceasta pt a incerca sa raman insarcinata?
Va multumesc!
1 comentarii
0
14-08-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nici durerile ntense de mijloc, nici ametelile nu sunt semne de sarcina. Un consult la doctrorul dv ar fi recomandabil.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul