Pot rămâne gravida va rog un răspuns îmi doresc foarte mult sa fiu

25-10-2014
erica1990
Nu este medic/terapeut
erica1990
Bună ziua am o întrebare dacă ieri am făcut sex neprotejat cu prietenul meu şi seara am luat contracepţia ( menţionez ca de 2 luni iau cerazette prescrise de medic) iar a doua zi am făcut iar sex neprotejat şi nu iau contracepţia seara la ora stabilita pot rămâne însărcinată? Va rog un răspuns
1 comentarii
0
26-10-2014, ora 21:11
reel
Nu este medic/terapeut
reel
BUNA, TUTUROR SUFERINZILOR.am fost operat in aprilie 2014 de fistula anala am facut tot ce sa cerut de catre doctor (incelegeti) DUPA OPERATIE APROAPE CA MA SI UITASE AM FOST LA N, N, N, CONTROALE LA CARE CU LEHAMITE MA BAGA IN SEAMA.ca sa am acum foarte mari probleme, la aceea operatie care sa unflat, sa intarit supureaza, tot cei mai rau la o operatie nereusita, facuta la PROCTOMED PITESTI (dr constantinescu)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •