Prepuț problematic

08-06-2017
hardstyle
Nu este medic/terapeut
hardstyle
Bună seara! Am 18 ani si de ieri simt in prepuț, capul penisului daca nu se numește așa, un mic disconfort uneori. Și chiar dureri de scurta durată. Astăzi (ieri, va scriu la ora 12 seara) nu am prea mai simțit. Dar am observat că în timpul unei erecții daca încordez și țin mult încordat se simte puțin. Ce am mai observat e că atunci când erecția se dezvolta și încordez se simte o durere mai mare. Uneori și când nu e erect penisul și încordez se mai simte. În rest se mai simte doar că un disconfort sau deloc. De asemenea daca prind "capul" cu vârfurile degetelor simt cum marginile acestuia dor. În această seară am observat mici vânătăi lângă "ață". Nu am avut contact sexual niciodată. Ieri "ne-am iubit mai tare". Cred că din cauza apăsării pe penis au apărut toate acestea. Nu mă deranjează la urinat. Ce ar putea fi? E îngrijorător? In cat timp ar trebui sa dispară și dacă nu ce fac?
Mulțumesc
1 comentarii
0
12-06-2017, ora 22:58
hardstyle
Nu este medic/terapeut
hardstyle
Pentru câteva zile nu am simțit mai nimic. Azi am inceput sa simt iarăși disconfort și "intepaturi" ușoare, niste fulgerări așa. În stare de fleasc. Erect nu am simțit. Am observat un punct cumva, găurică nu știu ce e de vreo câțiva mm in zona de lângă "ață". E și de la poziție? De la scaun la pc, ? Stau destul de strâns cu picioarele. Un răspuns va rogg
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: