Prezervativ rupt si ramas in vagin

03-07-2015
Audrrey
Nu este medic/terapeut
Audrrey
Imi zice cineva daca a mai trecut prin asta?De curand am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu(cu prezervativ), dar care acesta s a rupt!
Tin sa mentionez ca ma ingrijesc!
Imediat a 2 a zi au inceput problemele:mancarimi insuportabile, parca usor si inflamat si o scurgeri mici(maro).
Eu nemaiavand niciodata asa ceva!De urinat, urinez normal.Am inceput sa fac 3 bai pe zi, cu otet, sare(leacuri babesti)+un unguent special pentru vagin(partea externa).Primele 2 zile, groaznice!Dupa a 2a zi, semne de vindecare..dar a 4a zi, surpriza!o bucatica de prezervativ dadea sa iasa din vagin!(mirosea grosznic).
Asta era cauza problemei.Acum, mancarimi foarte foarte mici dimineata(dupa a 5a zi), dar in schimb ma jeneaza partea externa decat cea interna!As lua antibiotic..dar nu stiu ce sa fac!locuiesc in Eng.si nu n as sti sa i explic ce am unui Dr! Va multumesc!
2 comentarii
0
06-07-2015, ora 15:30
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesar controlul la un medic ginecolog. Este posibila o infectie.

O zi placuta!
0
02-10-2018, ora 02:51
al8orosie
Nu este medic/terapeut
al8orosie
Buna seara am avut contact sexual protejat, am avut perioada de menstruatie iar la urmatoru contact sexual au inceput sa imi cada bucatele de prezervativ din vagin precizez ca prezervativul folosit inaintea menstruatiei nu sa rupt
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.